YENİ PROGRAM | Komedi Türkiye

YENİ PROGRAM | Komedi Türkiye
7 amatör komedyen, Gülse Birsel ve Gani Müjde’nin kaleme aldığı skeçlerde tüm hünerlerini sergileyecekler.

Komedi Türkiye’de ekibe sahnede performanslarıyla eşlik edecek ve sahne arkasında oyuncu koçu olarak çalıştıracak ünlü oyuncular: Bartu Küçükçağlayan, Ömür Arpacı, Derya Karadaş, Murat Akkoyunlu olacak. Ayrıca her hafta bir ünlü oyuncu skeçlerde konuk olacak.  İlk haftanın konuğu Sarp Apak !
 
Skeçlerde ayrıca  yer alacak profesyonel oyuncular:  Ünal Yeter, Seda Fettahoğlu, Tuğba Çom, Öznur Serçeler ve Diren Polatoğulları! Yönetmenliğini Şafak Bakkalbaşıoğlu’nun, skeç yönetmenliğini Apo Kaya’nın üstlendiği Komedi Türkiye’nin sunucusu Burcu Esmersoy!

Amatör komedyenler, ünlü oyuncularla birlikte oynadıkları skeçlerde Gülse Birsel, Gani Müjde ve Haluk Bilginer’in karşısında en iyi performanslarını gerçekleştirmeye çalışacaklar.

Komedyen adaylarının skeçlerdeki performanslarını jüri ve ünlü oyuncular ayrı ayrı puanlayacak. En az puanı alan aday Komedi Türkiye yarışmasına veda ederken, elenen yarışmacının yerine bir sonraki hafta yeni bir komedyen adayı katılacak ve heyecan hiç durmadan artacak.

Usta jüri üyelerinin karşısında skeçlerini oynayacak yarışmacılar için Türkiye’nin en komik ismi seçilmek hiç kolay olmayacak.

Gülse Birsel’in editörlüğünde, Gani Müjde ve Gülse Birsel’in usta kalemlerinden çıkan skeçler,  ünlü oyuncuların eşsiz performansları ve komedyen adaylarının heyecanı ile izleyicileri kahkaha dolu anlar bekliyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER