Mahir ailesinin katilini öğreniyor..

Mahir ailesinin katilini öğreniyor..
Karadayı'nın bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde nefesler tutulacak.

Haklının, kimsesizin, yoksulun ve zor duruma düşenin her zaman yanında olan, can almayı bir an bile düşünmeyen Mahir, Seyit'i bulmasıyla elini ilk kez kana mı bulayacak?

Geçtiğimiz sezon Çitlembik Bahar'ı öldürerek ekran başındaki izleyenleri hüzne boğan Seyit'in yeni bölümde Sarı Cemal'i vuran kişi olduğu ortaya çıkacak. Nefes kesen bir bölümle ekrana gelecek dizide; Seyit'i yakalayan Mahir, kimin adamı olduğunu öğrenmek için harekete geçecek. Seyit'in hangi kabadayı için çalıştığını öğrenmek isteyen Mahir polis baskınıyla Seyit'i elinden kaçıracak.

Feride'nin yardımıyla Seyit'in evini bulan Mahir, yıllardır tutsak olarak tutulan Aliye'nin dramıyla karşılaşacak. Aliye'yi hastaneye götüren Mahir, Seyit'in can damarına basacak. Soğukkanlı, acımasız haliyle izleyiciyi şoke edecek olan Seyit, saplantılı bir şekilde bağlı olduğu Aliye'ye karşılık İlknur 'u kaçıracak düğün günü arabasına bombayı koyan kişinin kendisi olduğunu Mahir'e itiraf edecek.

Gerçek katille yüz yüze gelen Mahir, Seyit'in acımasız itirafı karşısında ne yapacak?

Üçüncü sezonun ilk bölümünden bu yana Mahir'in katili bulmasını merakla bekleyen izleyenler yeni bölümde  soluksuz anlar yaşayacak. Karadayı unutulmaz bölümüyle bu akşam saat 20:00'da ATV ekranlarında.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER