Beetlejuice 2 mi geliyor? Ay Hadi inşallah!

Beetlejuice 2 mi geliyor? Ay Hadi inşallah!
Warner Bros.'tan efsane Tim Burton filmi Beetlejuice'un (Beter Böcek) devam filmi için çalışmalara başlandığına dair ilk haberler 2011'de yapılmıştı. Bu haberlere göre yeni çekilecek filmin bir yeniden çevrim olmayacağı kesin bir dille açıklanmış, hikayenin devamı ya da başının anlatılabileceği bildirilmişti.

 İsmini üç kere anmadan önce iki kere düşünmeli.

Film ile ilgili çalışmaların başladığını ise Tim Burton Türkiye’de 20 Şubat’ta vizyona girecek yeni filmi Big Eyes‘la ilgili bir röportajta bildirdi. Tim Burton, "Beetlejuice karakterini canlandırabilecek yalnızca bir kişi var” diyerek Michael Keaton’la yeniden çalışacağı için çok mutlu olduğunu söyledi. Röportajın devamında “Beetlejuice karakterini çok seviyorum ve özlüyorum. Michael’la (Keaton) çalışmayı da özledim ve sadece bir tane Beetlejuice filmi var. Şu anda bir senaryo üzerinde çalışıyoruz ve ikinci filmi çekmeye çok yakın olduğumuzu söyleyebilirim." diye vurguladı.

İlk film 1988 yılında vizyona girmişti ve 27 yıldır hala etkisini sürdürüyor. Umarız ikinci film de ilk film kadar etkili ve unutulmaz olur. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER