Aşk ve Gurur dizisinden ilk tanıtım yayınlandı!

Aşk ve Gurur dizisinden ilk tanıtım yayınlandı!
Limon Yapım'ın hazırladığı Aşk ve Gurur dizisinden ilk tanıtım yayınlandı!

Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel'in de yapımcısı olan Limon Yapım'ın, Aşk ve Gurur'un yayın haklarını satın alarak günümüze uyarlamaya karar verdiğini daha önce BU HABERİMİZLE sizlere duyurmıştuk. Proje atv için hazırlandı ama yayına Show Tv'de çıkacak.

Dizinin başrollerinde Mert Fırat, Damla Sönmez, Alper Saldıran yer alırken bu isimlere Tülin Özen, Ahmet Rıfat Şungar, Laçin Ceylan, Levent Ülgen, Ayfer Dönmez, Ayris Aytekin, Begüm Akkaya, Lila Gürmen, Rojhat Özsoy eşlik ediyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Taner Akvardar oturuyor. Aşk ve Gurur'un senaryosu ise Yeşim Aslan, Caner Yalçın, Memet Güzelbeyoğlu'na emanet.

KENAN VE MURAT ARASINDAKİ DÜŞMANLIĞIN İÇİNDE KENDİNİ VAR ETMEYE ÇALIŞAN ZEYNEP’İN HİKAYESİ!
Zeynep... Eski İstanbul mahallelerinden birinde yaşayan Esen Ailesi’nin beş çocuğundan biri. Zeynep’e çocukluğundan beri aşık bir adam Murat ve İstanbul’un köklü ve zengin ailelerinden birinin genç varisi Kenan. Murat’ın evlilik teklifinden hemen sonra Kenan’la tanışan Zeynep bir yol ayrımındadır. Bir tarafta kendisini seven ama ona karşı büyük bir aşk hissetmediği Murat, diğer tarafta uzak durmak istese de çekimine karşı koyamadığı Kenan... Açık denizler ve güvenli limanlar arasında bir seçim yapmaya çalışan Zeynep, aşkı yeniden sorgulamaya başlar. Kenan ve Murat arasındaki düşmanlık giderek yükselirken arada kalan Zeynep olur. Aşk ve Gurur, Kenan ve Murat arasındaki düşmanlığın içinde kendini var etmeye çalışan Zeynep’in hikayesidir.

İşte Aşk ve Gurur dizisinin merakla beklenen ilk tanıtımı;


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER