Netflix Türkiye 9 Aralık'ta altı yeni yapımla geliyor!

Netflix Türkiye 9 Aralık'ta altı yeni yapımla geliyor!
Dünyanın lider online yayın platformu Netflix'in ülkemizde hizmet versiyon kolu Netflix Türkiye üyelerini 9 Aralık'ta altı yeni yapımla buluşturmaya hazırlanıyor.

İlk sezonuyla Netflix'in en çok ilgi gören komedilerinden birisi olan Fuller House ikinci sezonuyla ekranlara geri dönüyor. 1987-1995 arası yayınlanan Full House dizisinin devamı olarak ekrana gelen dizide aynı karakterler ve oyuncular yıllar sonra ekrana geri dönmüştü. Dizide Danny’nin en büyük kızı D.J.’in eşi vefat edince kız kardeşi Stephanie ve yakın arkadaşı Kimmy ile birlikte aynı evde yaşayarak üç oğlunu büyütmeye çalışmasını anlatılıyor.

İkinci sezonuyla ekrana dönecek olan bir diğer komedi dizisi ise Club de Cuervos. Meksika dizisi olan yapım, bir futbol takımının yaşadığı komik olaylar üzerine bir dizi. 9 Aralık'ta ekrana gelecek bir diğer proje ise bir reality şov: White Rabbit Project. Tory Belleci, Kari Byron ve Grant Imahara üçlüsünün sunuculuğunu üstlendiği şovda dünyanın en ünlü hapishane kaçışları, soygunları, süper güç teknolojileri ve 2. Dünya Savaşı'nın akılalmaz silahları sergilenecek.

Diğer üç Netflix özel yapımının birisi film, diğeri belgesel, sonuncusu ise çocuk programı.

Captive, yani Rehine'de dünyanın en karışık rehine görüşmeleri bahsi geçen rehinelerin de katılımıyla anlatılıyor. Spectral filminde doğaüstü varlıklarla savaşmaya çalışan bir özel operasyon takımının yaşadıkları gözler önüne seriliyor. Luna Petunia ise okul öncesi çocuklara hitap eden bir çizgi film olarak ekranda olacak. Luna bölümler boyu çocuklara imkansızı imkanlı hale getirmeyi, kendilerine inanmalarını gerektiğini ve akıl ile bedenin neler yapabileceğini gösterecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER