Masters of Sex dizisi iptal oldu

Masters of Sex dizisi iptal oldu
Showtime'ın Masters of Sex dizisi için yolun sonuna gelindi.

Michael Sheen ve Lizzy Caplan'ın başrolünde yer aldığı dizi için kanal beşinci sezonun olmayacağını açıkladı. İptal haberi gelen dizi, yayında olan dördüncü sezonunu Kasım ayı içerisinde tamamlamıştı.

Seks konusunda araştırmalar yapan William Masters vile Virginia Johnson'ın yaşadıklarını anlatan ve gerçek hayata dayanan bir dizi olan Masters of Sex, ilk üç sezonuyla Emmy ödüllerinde önemli adaylıklar almıştı. Hatta Allison Janney'e konuk oyuncu dalında ödül de kazandırmıştı. The Hollywood Reporter'ın haberine göre yayın hayatı boyunca reytingleri genellikle beklenenin altında olan dizi için kanal, yapımcılar ve kadro yayınlanan sezon finaliyle tatmin edici bir sona ulaştıklarını düşünüyormuş.

Ray Donovan'a ve Episodes'a son sezon onayı veren Showtime, House of Lies ve Penny Dreadful'un final yapmasıyla ve Roadies'i iptal etmesiyle üç dizisini daha kaybetmişti. Shameless ve sezonuna yeni başlayan The Affair için henüz onay vermeyen kanalın yayındaki dizileri arasında Billions, Dice ve Homeland de bulunuyor.

ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER