Kathy Bates, Ryan Murphy'nin yeni dizisi Feud'un kadrosuna katıldı

Kathy Bates, Ryan Murphy'nin yeni dizisi Feud'un kadrosuna katıldı
FX kanalının yeni dizisi Feud'ün karosuna yeni bir oyuncu dahil oldu. Kanal için American Horror Story ve American Crime Story dizilerini hazırlayan Ryan Murphy'nin arkasında olduğu yapımda, American Horror Story dizisinde de oynayan Oscar ödüllü ünlü oyuncu Kathy Bates de yer alacak.

Antoloji tarzındaki dizinin her sezonu, ünlü kişiler arasındaki basında geniş yer bulmuş anlaşmazlıklar üzerine kurulu. Sekiz bölüm sürecek ilk sezon da iki Oscar ödüllü oyuncu Joan Crawford ve Bette Davis arasında yaşanan anlaşmazlığı izleyiciye aktaracak.

İkili 1962 yapımı beş dalda Oscar adaylığı kazanan What Ever Happened to Baby Jane? isimli korku gerilim filminin başrolünde yer almışlardı ve filmin çekimleri sırasında aralarında geçenler medyada geniş yankı bulmuş ve filmin öne çıkmasına büyük katkı sağlamıştı.

Dizinin kadrosunda ise Bette Davis olarak Susan Sarandon, Joan Crawford olarak da Jessica Lange yer alıyor. Catherine Zeta Jones, Alfred Molina,Stanley Tucci ve Judy gibi ismler de kadroda yer alan diğer oyuncular.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER