American Horror Story: Cheyenne Jackson, 6. sezonda geri dönecek

American Horror Story: Cheyenne Jackson, 6. sezonda geri dönecek
Büyük ilgi gören dizilerden American Horror Story altıncı sezon çekimlerine sessiz sedasız bir şekilde başladı. Ancak henüz oyuncu kadrosunda kimlerin yer aldığı, yeni sezonun isminin ya da konusunun ne olacağı bilinmiyor. Sonunda Cheyenne Jackson altıncı sezonda yer aldığını onayladı.

American Horror Story her sezonunda farklı bir konuyu ele alıyor. Dizi genelde aynı oyuncuların farklı karakterleri canlandırmasıyla ilerliyor. Beşinci sezonda Lady Gaga diziye dahil olurken, Jessica Lange ekibe veda etti. Gaga buradaki performansıyla Altın Küre Ödülü'ne layık görüldü.

Mart ayında PaleyFest'e katılan dizi ekibi yeni sezona dair net bir bilgi paylaşmadı. Her ne kadar dizinin yaratıcısı Ryan Murphy sahnede yer alan herkesi altıncı sezonda görmek istediğini söylese de, kadroya dair resmi bir bilgi bulunmuyor. Üstelik yeni bölümlerin çekimleri gözlerden uzak bir şekilde gerçekleştiriliyor. Yeni sezona dair kesinleşen ilk bilgi Cheyenne Jackson'ın oyuncu kadrosunda yer aldığı bilgisi oldu. Jackson bu durumu kendi Twitter hesabı üzerinden onayladı.

American Horror Story'nin yeni sezonuyla sonbahar aylarında ekrana dönmesi bekleniyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER