American Horror Story’nin 6. sezonu için heyecanlı bekleyiş başladı!

American Horror Story’nin 6. sezonu için heyecanlı bekleyiş başladı!
Teması ilk bölüme kadar açıklanmayacak American Horror Story 6. sezonu için geri sayım başladı! Yayınlanan teaser’larla küçük ipuçları veren yapım, eylül ayında Amerika yayınından bir gün sonra FX ekranlarında.

FX ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi American Horror Story’nin 6. sezonu için geri sayım başladı. Ryan Murphy’nin yaratıcısı olduğu American Horror Story, yapımcılardan gelen 6 yeni teaser’la 6. sezon heyecanını arttırmaya devam ediyor. Bu seneye özel olarak teması ilk bölüme kadar açıklanmayacak yeni sezonda yer alacak oyuncular ise hayranların merakını ikiye katlıyor. 6. sezonda Lady Gaga, Angela Bassett, Kathy Bates, Sarah Paulsan, Finn Wittrock, Denis O’Hare, Cheyanne Jackson, Matt Bomer ve Wes Bentley American Horror Story ile korku salmaya devam ediyor. Kadronun geri kalanı ise hala açıklanmayarak gizli tutuluyor.

Hangisi Gerçek?

Merakla beklenen American Horror Story 6. sezonu için yayınlanacak toplam 23 teaser’ın temaları, geçtiği yerler ve işlenen korku unsurları birbirinden farklı olacak. İlginç kısım ise, bu teaser’lardan sadece bir tanesinin yeni sezon teması hakkında olması. İzleyicilerin ilk bölüme kadar hangi teaser’ın gerçek tema olduğunu bilmeyecekleri dizinin yeni sezonu hakkında çıkan söylentiler hayranların heyecanını her geçen gün daha da arttırıyor. FX sosyal medya hesapları ve internet sitesinde yapımcılardan gelen teaser’lar paylaşılmaya devam ediyor.

American Horror Story 6. sezonu için çıkan ilk tanıtımları buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER