Tatlı İntikam'ın yayın saati değişti!

Tatlı İntikam'ın yayın saati değişti!
Senaryosunu Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel, Yasemin Özek ve Leyla Uslu Oter'in yazdığı Barış Erçetin'in yönetmenliğini üstlendiği D Yapım'ın Kanal D'de yayınlanan dizisi Tatlı İntikam'ın yayın saati değişti.

O3 Medya'nın yeni dizisi Altınsoylar'ın Cumartesi günü saat 20.00'da yayınlanmaya başlayacak olması nedeniyle saati değiştirilen Tatlı İntikam, yeni bölümleriyle aynı gün 22.15'te izleyicilerle buluşacak.

Yıllar önce üniversitede herkesin önünde kalbi kırılan Sinan okulu bırakıp tüm hayatını değiştirmek zorunda kalır. Uzun yıllar yurtdışında yaşadıktan sonra geri döndüğünde kendi restoranını açar ve işinde çok başarılı bir şef olur. Pelin ise hayatındaki tüm aksiliklerin Sinan'a yaptığı kötülüklerin karması olduğunu düşünüp ondan özür dileyip kendini affettirmek için her şeyi yapmaya hazırdır. İntikam sırası Sinan'a geçmiştir. 

Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, İlker Kızmaz, Zeyno Günenç, Kerem Atabeyoğlu, Hazal Türesan, Cemre Gümeli, Çağrı Çıtanak, Eylül Su Sapan, Bülent Seyran, Elif Çakman, Emre Taşkıran ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun kadrosunda yer aldığı Tatlı İntikam artık 5 Kasım Cumartesi'den itibaren 22.15'te yayınlanacak.BUNLARI DA SEVERSİN

DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 70
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 55
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 38
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 55
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 35
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER