The Good Wife'ın uzantı dizisine Paul Guilfoyle ve Bernadette Peters da katıldı

The Good Wife'ın uzantı dizisine Paul Guilfoyle ve Bernadette Peters da katıldı
Geçtiğimiz sezon sonunda yedinci sezonuyla final yapan The Good Wife için uzantı bir dizi hazırlıklarına başlandığının haberi resmi olarak daha öncesinde gelmiş ve hemen ardından kadro çalışmaları da başlanmıştı.

Uzantı dizide The Good Wife'tan Diane Lockhart (Christine Baranski), Lucca Quinn (Cush Jumbo) ve Eli Gold karakterinin alaycı ve komik kızı Marissa (Sarah Steele)'nın yer alacağı açıklanırken, ardından da Game of Thrones'un Ygritte'i Rose Leslie'nin diziye Diane karakterinin vaftiz anneliğini yaptığı Maia olarak dahil olduğu haberi gelmişti.

Yapıma son olarak katılanlarsa Leslie'nin karakteri Maia'nın ailesi olarak Paul Guilfoyle ile Bernadette Peters oldu. İkili Chicago'nun çok sevilen ve oldukça zengin bir çiftini canlandıracaklar. Uzantı diziye aynı zamanda The Good Wife'ta yönetmenlik yapmış kişilerden Brooke Kennedy de katıldı.

İsmi hala açıklanmayan uzantının hikayesi, The Good Wife finalinin bir sene sonrasında geçecek ve büyük bir finansal skandalın etrafında ilerleyecek. Skandal yüzünden genç bir avukat itibarını kaybederken onun akıl hocalığını yapan Lockhart da birikimlerini kaybedecek. Firmaları Lochart & Lee'den kovulan ikili, Chicago'nun seçkin hukuk firnalarından birinde Quinn'e katılacaklar, Gold da Diane'nin sekreteri olarak çalışmaya başlayacak.

CBS kanalının ücretli içerik servisi CBS All Access'te yayınlanacak olan dizi Şubat 2017'de başlayacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER