Rose Leslie'nin yeni dizisi belli oldu!

Rose Leslie'nin yeni dizisi belli oldu!
Geçtiğimiz sezon sonunda yedi sezonun ardından finalini yapan The Good Wife için uzantı bir dizi hazırlıklarına başlandığının haberi resmi olarak daha öncesinde gelmiş ve hemen ardından dizi için kadro çalışmalarına da başlanmıştı.

Uzantı dizide The Good Wife'tan Diane Lockhart (Christine Baranski) ve Lucca Quinn (Cush Jumbo) karakterlerinin yanı sıra yaklaşık bir ay önce Eli Gold'un alaycı ve komik kızı Marissa (Sarah Steele)'nın da dizide yer alacağı doğrulanmıştı. İşte kısa süre önce diziye yeni bir oyuncu katıldı: Rose Leslie.

Game of Thrones'un Ygritte'i Leslie, diziye Diane karakterinin vaftiz anneliğini yaptığı Maia olarak dahil oldu.

Henüz ismi belli olmayan uzantının hikayesi, The Good Wife finalinin bir sene sonrasında geçmeye başlayacak ve büyük bir finansal skandalın etrafında ilerleyecek. Bu skandal yüzünden genç bir avukat itibarını kaybederken onun akıl hocalığını yapan Lockhart da birikimlerini kaybedecek. Bu yeni avukat Maia'yı da Rose Leslie canlandıracak.

Firmaları Lochart & Lee'den kovulan ikili, Chicago'nun seçkin hukuk firnalarından birinde Quinn'e katılacaklar, Gold da Diane'nin sekreteri olarak çalışmaya başlayacak ve araştırmaya olan tutkusunu keşfedecek.

CBS kanalının ücretli içerik servisi CBS All Access'te yayınlanacak olan dizi, ayrıca Star Trek'in yeni dizisi Discovery'nin yapım süreci uzadığından dört ay ertelenmesinin ardından Mayıs ayından Şubat 2017'ye çekilmişti.

ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER