Fantastik Kore dizisi Let’s Fight Ghost ne kadar reyting aldı?

Fantastik Kore dizisi Let’s Fight Ghost ne kadar reyting aldı?
Let's Fight Ghost (2016)

AGB reyting hesaplamalarına göre, geçtiğimiz hafta Kore televizyonları reyting listesinde büyük bir değişiklik görülmedi. Yeni dizilerin başlaması da listeyi hareketlendirmeye yetmedi. Yenilerden Let’s Fight Ghost dizisi de, The Good Wife gibi 5’li rakamların altında kaldı. İşte geri kalan rakamlar;

Koreli izleyicilerin son zamanlardaki gözde dizisi, aile draması Five Children %28.9 ve %31.6 reyting oranlarıyla yine ilk sırada yer aldı.

The Flower in Prison, geçtiğimiz haftaki izlenme oranlarıyla, Doctors dizisine kaptırdığı ikinciliği yeniden elde etti. Dizi, %19.6 ve %19.9’luk izleyici oranları yakaladı.

Geçtiğimiz hafta ikinci sıraya yükselerek, zirveye gözünü diktiğini duyurduğumuz Doctors ise, %18.8 ve %19.2’lik reytinglerle az da olsa bir gerileme yaşadı ve The Flower in Prison dizisinin gerisine düştü.

Happy Home %16.7 ve %18.9’luk izleyici oranlarıyla dördüncü sırada yer alırken, final bölümüyle ekranlara veda eden Beautiful Gong Shim, %14.8 ve %15.1 izleyici oranları elde etti.

Yeni dizi Let’s Fight Ghost, yayınlanan son bölümleriyle, %4.1 ve %4.1’lik reytingler elde etti. 5’li rakamların altında kalan dizi, bakalım gelecek haftalarda ne yapacak.

Let’s Fight Ghost: Hayalet sevgilim!

Aynı adlı web comic’den uyarlanan fantastik dizi, Let’s Fight Ghost; henüz 19 yaşındayken ölen ve uzun zamandan beri etrafta hayalet olarak dolaşan Hyun-ji’nin, Bong-pal adlı ruhlarla iletişime geçebilen bir adamla karşılaşmasını anlatıyor. İkili birlikte hareket ederek, sorun yaşayan hayaletlere yardımcı olmaya başlıyorlar. Bu sırada tabii ki ikili arasında gelişen bir çekim kaçınılmaz oluyor.  

İşte dizinin dün yayınlanan dördüncü bölümünden eğlenceli görüntüler;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER