Netflix 6 yeni çocuk şovu yayınlayacağını duyurdu!

Netflix 6 yeni çocuk şovu yayınlayacağını duyurdu!
Dünyanın lider internet televizyon kuruluşu Netflix, kısa süre önce altı yeni orijinal çocuk dizisine onay verdiğini duyurdu: LEGO Elves, The Hollow, Kibaoh Klashers, Robozuna, Treehouse Detectives ve Super Monsters.

LEGO Elves'te izleyiciler büyülü ama tehlikeli bir ormana ışınlanıyorlar ve dünyalarını goblin kraldan korumak için cinlerle iş birliği yapıyorlar. The Hollow'da ise gerçeküstü bir dünyada kendilerini bulan bir grup yabancı, ümitsizce evlerine geri dönüşün yolunu bulabilmek için arkadaş oluyorlar. Kibaoh Klashers'ta kahraman bir araba yarışçısını destekleyecek olan çocuklar, Robozuna'da ise şeytani bir krallığı devirmek için savaşmaya başlayan ergen bir çocuğun ve onun ev yapımı robotunun tarafında olacaklar.

Netflix'in yayınlayacağını duyurduğu iki dizi ise okul öncesi çocuklar için gelecek yıl yayında olacak. Treehouse Detectives'te iki ayı kardeş doğanın gizemlerini çözebilmek için iş birliği yapmaya başlayacaklar. Super Monsters ise kreş çağındaki bir grup genç canavarı bir araya getirecek ve evcilleştirilemez görünen özel güçlerini kontrol etmeye çalışmalarını çocuklara sunacak.ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER