Hapishaneden avukatlığa: Woman with a Suitcase ne kadar reyting aldı?

Hapishaneden avukatlığa: Woman with a Suitcase ne kadar reyting aldı?
Woman with a Suitcase (2016)

Ekim ayının başlarında, Türk televizyonlarında birbirinden iddalı diziler başlangıç yaparken, Kore televizyonları için aynı şeyi söyleyebileceğimizi pek düşünmüyorum. En azından Kore’nin en beğenilen oyuncularının yer alacağı diziler henüz ekranlara gelmedi. Bu nedenle de Kore dizileri reyting listelerinde pek fazla bir hareket söz konusu olmuyor. Gelin, hepbirlikte son duruma şöyle bir göz atalım.

The Gentlemen of Wolgyesu Tailor Shop, final bölümüne kadar listenin zirvesinde olacağına ant içmiş olacak ki, %23.2 ve %29.3 izlenme oranlarıyla yine birinciliği elde etmeyi başardı.

The Flower in Prison, az bir farkla ikinciliği yakaladı. %19.9 ve %21.4 reytingler elde eden dizi Kasım başında final yapacak. Moonlight Drawn by Clouds, %20.7 ve %20.1’lik izleyici oranlarıyla birlikte, The Flower in Prison’ın hemen arkasında yer alarak üçüncü geldi. Jealousy Incarnate, geri bıraktığımız hafta yayınlanan bölümleriyle, %12.1 ve %12.3 izlenme oranları elde ederken, Blow Breeze %11.1 ve %11.2’lik rakamlarla onun hemen arkasındaydı.

Son olarak, sizlere yeni başlayan bir diziden bahsetmek istiyorum. İlk iki bölümü görücüye çıkan Woman with a Suitcase, hiç de fena bir başlangıç yapmayarak, listeye %6.9 ve %8.4’lik izlenme oranlarıyla dahil oldu.

Yeni dizi Woman with a Suitcase

Mbc kanalı draması Woman with a Suitcase, bir avukatlık ofisinde müdür olarak çalışan genç bir kadının, bir yasa ihlali gerekçesiyle hapse düşmesiyle başlıyor. Süresini dolduran bu genç kadın hayallerinin peşinden koşuyor ve muhteşem bir avukat olma yolunda ileriliyor.

Dizinin takipçileri için gelecek bölümden görüntüler; 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER