Exo grubundan Suho, iki diziyle birden ekranlara dönüyor!

Exo grubundan Suho, iki diziyle birden ekranlara dönüyor!
Exo grubu üyesi Suho

Exo grubu üyesi Suho, 2016 yılı içerisinde yepyeni iki diziyle birlikte hayranlarına kavuşmak için gün sayıyor. Star of the Universe ve How Are You Bread dizilerinde rol alacak olan oyuncu, bakalım rollerinin altından nasıl kalkacak. Dizilerin konusu ve Suho’nun canlandıracağı karakterlerle ilgili ayrıntılara yer verdikten sonra, genç şarkıcı/oyuncunun kariyerine kısaca bir göz atacağız.

Mbc’den Star of the Universe

Mbc’nin yepyeni dizisi Star of the Universe, Kore dizi severleri heyecanlandıracağına inandığımız bir ismi kadrosuna dahil etti. Naver’den edindiğimiz bilgilere göre, Exo grubundan Suho dizide rol alacak.

Çekimleri Eylül ayının başlarında başlayan dizinin konusu henüz pek net değil. Ancak, aldığımız bilgilere göre dizi üç parça halinde ve dokuz bölüm olarak ekranlara gelecek. İsminden de anlaşılacağı üzere, dizi yıldızların hayatlarını konu ediniyor. Suho da bu sahne yıldızlarından biri olarak rol alıyor ve dizinin baş rolünde yer alıyor. Ayrıca, dizinin türünün fantastik olacağı yönünde dedikodular da dolaşıyor.

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER