Kesişen hayatların draması On the Way to the Airport ne kadar reyting aldı?

Kesişen hayatların draması On the Way to the Airport ne kadar reyting aldı?
On the Way the the Airport (2016)

Eylül ayının sonlarına gelirken, Kore dizileri reyting listesinde ilk üç sıra arasındaki çekişme ne halde ve ayrıca yeni başlayan dizilerin durumu ne diye merak ediyorsanız eğer, AGB reyting verilerine göre hazırladığımız listemize göz atmadan geçmeyin deriz.  

AGB verilerine göre, geride bıraktığımız hafta, KBS dizisi The Gentlemen of Wolgyesu Tailor Shop, dokuz ve onuncu bölümleriyle birlikte %24.8 ve %28.7 reytingler elde ederek yine ilk sırayı elinde tutmayı başardı. Ancak birazdan bahsedeceğimiz üzere, hemen arkasından gelen dizilerle arasındaki fark kapanmayacak cinsten de değil. O yüzden, listenin zirvesine pek de alışmasa iyi olur diye düşünüyoruz. Çünkü, durum şimdiden böyleyken, gelecek haftalarda başlayacak iddialı diziler karşısında pek fazla şansı olamayabilir gibi görünüyor.

Yerini ara sıra kaptıran ama kısa bir süre sonra yine almayı başaran MBC draması The Flower in Prison %20.6 ve %20.8’lik rakamlarla, birinci sıradaki diziyi takip etmeye devam ediyor.  

Moonlight Drawn by Clouds ise %21.3 ve %19.6 reyting oranlarıyla yine kıl payı üçüncü sıraya geriledi. Önümüzdeki haftalarda dizinin listedeki konumu bu şekilde, yani inişli çıkışlı bir şekilde devam edecek diye tahmin ediyoruz.

Şimdi de biraz yeni başlayan dizilerden bahsedelim. Geçtiğimiz hafta üç yeni dizi seyirciyle buluştu ancak izlenme oranları bakımından maalesef hiçbirinin yüzü gülmedi. Yeni başlayan dizilerden On the Way to the Airport %7.4 ve %7.5, Shopping King Louie ise %5.6 ve %6.2 rakamlarını elde ederken, önceki yazılarımızda entrika ve politika odaklı konusundan çokça bahsettiğimiz The K2 ilk iki bölümüyle %3.2 ve %3.4 reytingler aldı. Ancak, her şey reyting değil diyorsanız eğer, biz hala diziyi tavsiye etmeye devam ediyoruz. Bilginiz olsun.  

Bu haftaki yazımıza son verirken, yeni diziler arasında en çok beğenilen On the Way to the Airport'un üçüncü bölüm görüntüleriyle sizlere veda etmek istiyoruz. İyi seyirler. 

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER