Fox Networks'ün MIPCOM programı belli oldu

Fox Networks'ün MIPCOM programı belli oldu
17-20 Ekim arasında düzenlenecek olan ve eğlence sektörü için küresel bir bir pazar görevi gören MIPCOM'un hazırlıkları devam ederken Fox Networks de kendi MIPCOM programını açıkladı.

Programın en dikkat çekici noktalarından birisi network bünyesindeki kanallardan National Geographic'in yeni dizisi Mars'ın dünya gösteriminin oyuncuların da katılımıyla MIPCOM'da yapılacak olması.

FX kanalında yayınlanan ve yakın zamanda ikinci sezon onayı verilen yeni dizi Atlanta, eski Amerikan başkanı Ronald Reagan'a düzenlenen suikastın öncesini ve sonrasını anlatan televizyon filmi undefined">Killing Reagan ve Leonardo DiCaprio'nun da içinde olduğu iklim değişikliği üzerine bir belgesel olan Before the Flood, Fox Networks'ün MIPCOM programının içindeki programlar arasında.

Fox Network ayrıca FOX Türkiye ekranlarında geçtiğimiz ay başlayan ve Ay Yapım'dan çıkan Bana Sevmeyi Anlat (Wings of Love) ve Pastel Film'in arkasında olduğu O Hayat Benim (That is Mu Life) dizilerinin tanıtımı için oyuncularının da katıldığı bir Türk dizileri etkinliğine ev sahipliği yapacak. 18 Ekim'de gerçekleşecek olacak bu etkinliğe Bana Sevmeyi Anlat dizisi için yapımcı Kerem Çatay, Seda Bakan ve Kadir Doğulu, O Hayat Benim dizisi için de Keremcem, Ezgi Aşaroglu, Ceren Moray ve Oya Başar katılacaklar.

FOX Networks'ün MIPCOM programının içinde National Geographic'in belgesellerinden Continent 7: Antarctica ve Years of Living Dangerously ile ikinci sezon finalini yapan FOX dizisi Wayward Pines da bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER