Sosyal TV | Kiralık Aşk'ın sosyal medyadaki yeri sağlam!

Sosyal TV | Kiralık Aşk'ın sosyal medyadaki yeri sağlam!
Kimola Analytics sonuçlarına göre sosyal medyada dün (4 Kasım) en çok konuşulan yapım Star TV'de yayınlanan, Şenol Sönmez yönetmenliğinde, oyuncu kadrosunda Barış Arduç, Elçin Sangu, Salih Bademci, Seçkin Özdemir, Müjde Uzman, Nergis Kumbasar, Levent Ülgen, Onur Büyüktopçu, Kerem Fırtına, Sanem Yeles ve Osman Akça gibi isimlerin yer aldığı Ortaks Yapım'ın fenomen dizisi Kiralık Aşk oldu. Dizi geçtiğimiz hafta %51,79 ile 1. sıradayken bu hafta %56,95 ile yerini korudu. Yeni bölümün etiketi #ikimizinarasında etiketi 6 dakika içinde Türkiye gündemine 6. sıradan giriş yaptı ve 9sa 21dk gündemde kaldı.

Cansu Canan Özgen'in Habertürk TV'de sunuculuğunu yaptığı Öteki Gündem geçtiğimiz hafta %2,67 ile 5. sıradayken bu hafta %6,55 ile 2. sırada.

Kanal D’de sunuculuğunu Seda Akgül'ün yaptığı Kısmetse Olur geçtiğimiz hafta %12,68 ile 2. sıradayken bu hafta %6.31 ile 3. sırada.

Ay Yapım'ın Fox TV'de yayınlanan, yönetmenliğini Mesude Eraslan'ın yaptığı başrollerinde Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ ve Dolunay Soysert'in yer aldığı Bana Sevmeyi Anlat geçtiğimiz hafta %3,32 ile 3. sıradayken bu hafta %3,80 ile 4. sırada.

NTC Medya'nın ATV'de yayınlanan, yönetmenliğini Hakan Arslan'ın üstlendiği başrollerinde Burcu Kıratlı ve Emrah'ın olduğu Aşk ve Mavi %2,38 ile 5. sırada.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER