National Geographic, ölüm serisine devam ediyor: Killing Reagan

National Geographic, ölüm serisine devam ediyor: Killing Reagan
Daha önce Killing Jesus, Killing Kennedy ve Killing Lincoln isimli üç televizyon filmi yayınlayan, bu filmlerle oldukça yüksek izlenme oranları ve birçok Emmy adaylığı toplayan National Geographic serinin dördüncü filmini hazırlıyor.

16 Ekim'de yayınlanması planlanan Killing Reagan, John Hinkley'in Amerika başkanı Ronald Reagan'a 1981'de düzenlemeye kalkıştığı suikast üzerine olacak. Televizyon filmi aynı zamanda Bill O'Reilly'nin çok satan aynı isimli kitabından uyarlama. Killing Reagan'da Başkan Reagan'ı Tim Matheson canlandırırken, karısı Nancy'yi ise Cynthia Nixon canlandıracak. 

Film Ronald Reagan'ın ilk kez ünlü olduğu Hollywood'un altın yıllarını, Kaliforniya valisi olduğu dönemden 1980 seçimlerini kazanarak Beyaz Saray'a geçişini de işleyecek. Ayrıca Killing Reagan ile suikast girişiminin yeni seçilmiş başkan Reagan'ın ofisindeki zamanına nasıl etki ettiğini izleme fırsatımız olacak. Dahası kendisine suikast düzenlemeye kalkan John Hinkley'in mental sağlığının üzerinde de durulacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER