Kore usulü Romeo ve Juliet: Blow Breeze ne kadar reyting aldı?

Kore usulü Romeo ve Juliet: Blow Breeze ne kadar reyting aldı?
Blow Breeze (2016)

Eylül ayının sonuna yaklaşırken yeni dizilerin de görücüye çıkmasıyla birlikte, Kore dizileri reyting listesinde küçük değişiklikler meydana geldi. Sıralamada oynamaya neden olan bu hareketlenmelere gelin hep birlikte bir göz atalım.   

AGB reyting verilerine göre, The Gentlemen of Wolgyesu Tailor Shop bizi hiç şaşırtmayarak %25.5 ve %29.4'lük rakamlarla birlikte zirve benimdir demeye devam ediyor. 

Geçtiğimiz haftanın belki de en şaşırtıcı olayı ise, Moonlight Drawn by Clouds'ın kıl payı ikinci sıraya yerleşmesi oldu. %20.4 ve %19.7'lik rakamlar diziyi zirveye bir adım daha yaklaştırdı.

The Flower in Prison, Moonlight Drawn by Clouds yüzünden tekrar üçüncü sıraya geriledi. Dizi geçtiğimiz hafta %18.0 ve %22.0 izleyici kitlesine ulaşmıştı.

Yeni sayılabilecek dizilerden Blow Breeze ise %13.1 ve %13.1 reytingler elde ederek listede kalmayı başarıyor. Gelecek haftalarda izleyici kitlesini daha da genişleteceği yönünde tahminlerimiz söz konusu. 

Son olarak dördüncü bölümü izleyiciyle buluşan taze Kore dizilerinden Drinking Solo %2.5 ve %3.3 reytinglerle maalesef 5'li rakamların altında seyretmeye devam ediyor.

Kore usulü bir Romeo ve Juliet hikayesi

Blow Breeze'in hikayesi, ölümün eşiğinde yalnız ve yaşlı bir adamın bir torunu olduğunu öğrenmesiyle başlıyor. Yaşlı adamın mirası ile ilgili çatışmalar etrafında, Kuzey Kore'den kaçan zeki bir kadınla, Güney Koreli, kurallarına bağlı bir avukat arasında bir aşk hikayesi doğuyor. Kore usulü bir Romeo ve Juliet hikayesi izlemek isteyenlere diziyi kesinlikle tavsiye ediyoruz.  

Blow Breeze dizisinin uzun trailer’ı ile hemen şimdi buradan izleyebilirsiniz; 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER