Netflix Polonya'da da yerelleşiyor

Netflix Polonya'da da yerelleşiyor

Bir süre önce dünya geneline açılan ve gün geçtikçe hizmet verdiği yerlerde büyümeye ve yerelleşmeye devam eden Netfix, bugün yaptığı açıklamayla bu çalışmalara Polonya'yı da kattığını duyurdu.

Bundan böyle Polonya'daki kullanıcılar içeriklere yerel dil imkanıyla ve yerel para birimi kullanarak ulaşabilecekler. Ayrıca Polonya'ya ait diziler ve filmler de Netflix'te yer alacak. Netflix'in verdiği hizmet TV, tablet, akıllı telefonlar, oyun konsolları ve bilgisayarlar üzerinden de ulaşılabilir olacak. Netflix ülkede hizmet veren mobil servis sağlayıcı T-Mobile ile ortaklık anlaşması imzaladığını da duyurdu.

Anlaşmayla kullanıcılara Netflix'e daha kolay ulaşım sağlama amacı güdülürken hizmet bedelini T-Mobile ücreti üzerinden ödeyebilme kolaylığı sağlamak da hedefleniyor. Bugünden itibaren Hollywood filmleri, popüler televizyon dizileri, belgelseller ve bağımsız filmler gibi pek çok içerik %80'den fazla bir oranda Lehçe dublajlı veya altyazılı bir şekilde hizmete girmiş durumda. Bu içeriklere Netflix'in orijinal yapımları House of Cards, Orange is the New Black, Stranger Things, Narcos, Marvel’s Daredevil ve Jessica Jones, The Get Down, Making a Murderer, Winter on Fire, Chef’s Table, The Do-Over ve Ridiculous 6 de dahil.

Yeni dizilerden Gilmore Girls, 30 Eylül'de başlayacak Marvel’s Luke Cage, 4 Kasım dizisi The Crown ve Netflix'te olacak Kevin James'ten True Memoirs of an International Assassin, Christopher Guest’ten Mascots ve Brad Pitt'ten War Machine filmleri de yakın zamanda Polonyo'da ulaşılabilir hale gelecek. Netflix bünyesinde olan diğer yapımlar arasında Suits, Gotham, Arrow, Breaking Bad, Sherlock, Peaky Blinders, The Hangover, Gravity, Inception ve The Dark Night gibi yapımlar bulunuyor.ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER