Gina Torres, Shonda Rhimes dizisi The Catch'in kadrosuna katıldı

Gina Torres, Shonda Rhimes dizisi The Catch'in kadrosuna katıldı
2011 yılından beri ekranlarda olan Suits dizisinde canlandırdığı Jessica Pearson karakteriyle pek kişi tarafından tanınan ve sevilen bir oyuncu haline gelen Gina Torres, Shonda Rimes'ın dizisi The Catch'in kadrosuna katıldı.

ABC kanalında ilk sezonuyla ekrana gelen ve ikinci sezon onayı da alan dizi, bir kez daha sezon ortasında ikinci sezonuyla ekranlara dönecek. Shondaland'in alışılagelmiş stratejisi gereği oyuncunun dizide hangi rolü oynayacağı açıklanmadı ama diziye konuk olarak gelmediği ve sezonunun birkaç bölümünde yer alacağı doğrulandı. Daha önce de yine bu şekilde Shonda Rhimes'ın arkasında olduğu bir diğer dizi Grey's Anatomy oyuncularından T.R. Knight'ın birkaç bölümlüğüne The Catch'in sezonunda yer alacağı haberi gelmişti.

The Catch yüksek profilli müşterilere özel dedektiflik yapan Alice Vaughan'ın (Mireille Enos) aldığı davalar, şirketi ve özel hayatı üzerine kurulu bir yapım. Uzun süredir dizi oyunculuğu yapan Gina Torres'in filmografisinde Hannibal, Revenge, 24, Alias, Firefly ve Angel gibi birçok yapım da bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER