Bloodline, 3. sezonuyla Netflix'te son bulacak

Bloodline, 3. sezonuyla Netflix'te son bulacak
Netflix'in ikinci sezonu tüm bölümleriyle 27 Mayıs'ta ulaşılabilir olan Bloodline dizisi daha önce üçüncü sezon onayı almıştı, işte o onayın son sezon olacağı açıklandı. Yani dizi üçüncü sezonuyla Netflix'te son bulunacak.

Yalnız dizinin üçüncü sezonla final yapıp yapmayacağı henüz tam olarak belli değil, çünkü dizinin yapım şirketi Sony konu üzerinde henüz bir açıklama yapmamış durumda. Daha öncesinde dizinin yaratıcıları Rayburn ailesinin sır dolu yaşamı üzerine olan Bloodline için beş-altı sezon kadar bir plan yaptıklarını açıklamışlardı. Bu nedenle Sony'nin yeni bir ev aramaya başlayabileceği de gündemde.

Bloodine, Florida eyaletinin aldığı vergi kararları sonucunda ikinci sezon öncesi vergi indiriminden olduğundan, ikinci sezonda bütçe kesintisine gidilmişti. Netflix üçüncü ve son sezonda bölüm sayısını 13'ten 10'a indirerek bütçede biraz daha azaltmaya gitti.

Alınan bu kararla birlikte Lillyhammer ve Hemlock Grove'dan sonra Bloodline Netflix'in yayın hayatı biten üçüncü dizisi olacak.

ETİKETLER :

BUNLARI DA SEVERSİN

DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 10
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 9
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 8
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 7
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 6
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 5
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 4
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER