Jane Fonda ve Robert Redford, Our Souls at Night için yeniden bir arada!

Jane Fonda ve Robert Redford, Our Souls at Night için yeniden bir arada!
Yayınladığı orijinal dizileriyle büyük bir kitlenin beğenisini kazanan, ama aynı zamanda kendine özel film yapımcılığına da devam eden Netflix'in yeni film projesi belli oldu.

Kent Haruf'un geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan Our Souls At Night isimli kitabı film olmaya hazırlanıyor. Başrollerde de Netflix'in üçüncü sezon onayı alan Grace and Frankie dizisinde de yer alan Jane Fonda ve Robert Redford yer alıyorlar. Redford projede aynı zamanda yapımcı olarak da yer alıyor. Böylece de daha önce 1967 yapımı Barefoot in the Park ve 1979 yapımı The Electric Horseman filmlerinde birlikte oynayan ikili, bir kez daha yan yana gelmiş oldular.

Kitap ve haliyle film, eşlerini uzun zaman önce kaybetmiş bir kadın ve bir adam üzerine. Addie Moore günün birinde komşusu Louis Waters'a beklenmedik bir ziyarette bulunuyor. Birbirlerinin rahmetli eşleriyle arkadaş olan ve birbirini çok uzun süredir tanıyan bu ikilinin çocukları da çok uzakta yaşadığından, kendi evlerinde yalnız durumdalar. Ziyaretin ardından sonraki günlerde ikili birlikte zaman geçirmeye başlıyorlar ve aralarında ilginç bir bağ kuruluyor.

Bruce Dern ve Judy Greer'in de yer aldığı Our Souls at Night'ın çekimleri dün itibarıyla romanın hikayesinin geçtiği Colorado'da başladı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER