Sosyal TV | Hayat Sevince Güzel Pazartesi'nin en çok konuşulan dizisi oldu

Sosyal TV | Hayat Sevince Güzel Pazartesi'nin en çok konuşulan dizisi oldu
Kimola Analytics sonuçlarına göre sosyal medyada dün (23 Ağustos) en çok konuşulan yapım Ece Üner’in sunuculuğunu yaptığı HaberTürk’te yayınlanan Enine Boyuna oldu. Program %16. 61 ile 1. Sırada.
 
Yönetmenliğini Eray Koçak’ın üstlendiği Limon Yapım’ın Fox Türkiye’de yayınlanan başrollerini Algı Eke, Burak Çelik ve Ekin Mert Daymaz’ın paylaştığı Hayat Sevince Güzel geçtiğimiz hafta %10,17 ile 4. Sıradayken bu hafta %13,02 2. Sırada.
 
Metin Balekoğlu’nun yönetmenliğini yaptığı, Can Yaman ve Selen Soyder’in başrollerini paylaştığı TRT 1’de yayınlanan Hangimiz Sevmedik geçtiğimiz hafta  % %15,20 ile 2. Sırada olan dizi bu hafta  %11,72 ile 3. Sırada.
 
CNNTürk’te yayınlanan sunuculuğunu Ahmet Hakan’ın yaptığı Tarafsız Bölge konuşuldu. Geçtiğimiz hafta %19,23 ile 1. Sırada olan program bu hafta %7,07 ile 4. Sırada.
 
 
Yusuf Pirhasan’ın yönetmenliğini yaptığı, baş rollerini Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Yiğit Kirazcı ve Gonca Sarıyıldız’ın paylaştığı ATV’de yayınlanan Seviyor Sevmiyor %10,17 ile 3. Sırada olan dizi bu hafta %6,70 ile 5. Sırada.
 
 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER