Five Children muhteşem bir final yaptı. Peki, ne kadar reyting aldı?

Five Children muhteşem bir final yaptı. Peki, ne kadar reyting aldı?
Five Children (2016)

Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi toplayan, her bölümü geniş kesim bir izleyici kitlesi tarafından büyük bir merakla takip edilen KBS dizisi Five Children geçtiğimiz hafta ekranlara veda etti. Dahası, tıpkı Five Children gibi uzun süredir reyting listesinin üst sıralarını mesken tutan diğer birkaç dizi de final yapıyor. Bu durum gelecek haftaki reyting listesini nasıl etkileyecek merak etmiyor değiliz. Ama, ondan önce bu haftaki sıralamaya göz atalım bakalım.

AGB verilerine göre, haftalardır adını reyting listesinin en üst sırasına yazmayı başaran Five Children final yaparken de zirveyi bırakmadı. %26.8 ve %32.8’lik rakamlar elde eden dizi sevenlerinin unutamayacakları bir finalle ekranlardan ayrıldı. Bir önceki yazımızda da söz ettiğimiz üzere, dizinin yerine yine aynı tarz bir başka uzun soluklu dizi olan The Gentlemen of Wolgyesu Tailor Shop geliyor.  

Olimpiyatlar nedeniyle, bu hafta yine Doctors dizisi tek bölüm yayınlandı ve %20.8 reyting yakalayarak ikinci sırada yer aldı. Five Children’ın ardından Doctors da bu akşam final yapıyor. İzleyicilerine duyurulur.

The Flower in Prison da aynı şekilde tek bölüm yayınladı ve %19.4 seyirci oranı elde etti. Listenin bir diğer önemli dizisi Happy Home da %17.4 ve %17.5 reytingler elde eden bölümleriyle final yaparak televizyonlara elveda dedi.  

Yazımıza son verirken, Five Children'ı, dizinin soundtrack albümünde de yer alan “Your Song” adlı şarkıyla uğurluyoruz.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER