Park So-dam’ın modern külkedisi hikayesi ne kadar reyting aldı?

Park So-dam’ın modern külkedisi hikayesi ne kadar reyting aldı?
Cinderella and Four Knights (2016)

Geçtiğimiz hafta da söz ettiğimiz gibi, Olimpiyatlar devam ederken bazı Kore dizileri ertelendi. Bu nedenle reyting listelerinde değişiklikler söz konusu oldu. İşte, bu koşullar altında Kore dizilerine yönelik AGB reyting verileri şu şekilde.

Sevenlerini hüzünlendirecek, ancak yeni başlayacak dizileri sevindirecek bir haberimiz var. Geçtiğimiz hafta %24.1 ve %28.6 reytingler alan ve yine ilk sırada yer alan Five Children, bu hafta yayınlanacak son iki bölümüyle birlikte ekranlara veda ediyor.

Listenin ikinci sırasının müdavimi The Flower in Prison ise, Olimpiyat müsabakaları nedeniyle bu hafta yayınlanmadı. Bu arada, reyting listesinde genellikle üçüncü sırada yer alan Doctors, %21.3 ve %20.6’lik rakamlarla zirveyi bile zorlayabileceğini göstermiş oldu. Önümüzdeki haftalarda birinci sırayı dahi görebilir diye düşünüyoruz.

Happy Home, %20.4 ve %17.6 izlenme oranı elde ederek üçüncü sırada yer aldı. W – Two Worlds ise yayınlanan tek bölümüyle birlikte %13.8 reyting yakalayarak listede en azından adından söz ettirmeyi başardı.

Son olarak, yeni başlayan bir diziden bahsetmek istiyoruz. TvN dizisi Cinderella and Four Knights maalesef reytinglerde hayal kırıklığı yarattı. %3.5 ve %1.8’lik rakamlarla, listeye ancak alt sıralardan girebildi. Tabii ki her şey reytingler değil. Dilerseniz rakamları bir kenara bırakıp, dizinin konusuna bir göz atalım.

Cinderella and Four Knights

16 bölüm süreceği duyurulan romantik komedi dizisi Cinderella and Four Knights, modern bir külkedisi hikayesi anlatıyor. Veteriner olmak isteyen, bunun için de eğitime ve paraya ihtiyacı olan Eun Ha-won (Park So-dam), kendisini, dört kuzenin birlikte yaşadığı bir köşkte bulur.

Henüz ilk iki bölümü yayınlanan dizinin üçüncü bölüm görüntüleri işte burada;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER