Dead of Summer, Dizimax Sci-Fi HD'de başlıyor

Dead of Summer, Dizimax Sci-Fi HD'de başlıyor
Dead of Summer, 1980'li yılların ünlü 'teen slasher' korku filmlerine selam gönderen bir dizi. Bir grup genç göl kenarındaki kampa eğlenmeye gidiyor ama onları pek iyi olmuyor! Gerilim dolu dizi 12 Ağustos'tan itibaren Dizimax Sci-Fi HD'de ekrana gelecek.

1980'lerdeki Halloween, Friday the 13th gibi korku filmlerinin hayranları iyi bilir: Bu filmleri,n dünyasında gençler yalnız başlarına kalıp eğlencenin dozunu kaçırırlarsa, psikopat bir katilin gazabına uğramaları kaçınılmazdır! Gençlerin cinayete kurban gittiği 'teen slasher' adı verilen korku sinemasının alt türü son dönemlerde beyaz perdede patinaj yaparken televizyonda Dead of Summer ile bir çıkış yapıyor.

Once Upon a Time dizisinin yaratıcıları Edward Kitsis ve Adam Horowitz'in yeniden bir araya gelerek yarattıkları Dead of Summer da ataları gibi 1980'lerde bir yaz kampında geçiyor.

Yıl 1989. Okullar kapanmış, yaz tatili gençler için resmen başlamış. Göl kenarındaki Stillwater Kampı da gençlerin gelip, ilk aşklarını yaşayacağı bir mekan. Gençler birer birer kampa gelmeye başladıktan kısa bir süre sonra temizlik görevliği ölü bulunuyor. Hemen ardında  kampta da gizemli olaylar ve kayıplar başgösteriyor.

Yapımcıların Once Upon a Time'ın setinden buraya taşıdıkları oyuncular Elizabeth Michell ve Elizabeth Lail aynı zamanda bu dizinin başrollerini üstleniyor.

Dead of Summer korku filmi tutkunları, hele ki teen slasher hayranlarının kesinlikle kaçırmaması gereken bir deneyim vaat ediyor. Bu ilgi uyandıran yapım 12 Ağustos'tan itibaren cuma günleri saat 22.00'de Digiturk kanallarından Dizimax Sci-Fi HD'de ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER