Kırklı yaşlarda aşk başkadır: The Second Last Love ne kadar reyting aldı?

Kırklı yaşlarda aşk başkadır: The Second Last Love ne kadar reyting aldı?
The Second Last Love (2016)

AGB verilerine göre Kore dizileri reyting listesinin zirvesi yine ve yeniden Five Children’a ait oldu. %26.4 ve %30.1 reytingler alan 54 bölümlük bu aile dizisi final yaptığında, şüphesiz ki birçok dizinin önü açılacak.

The Flower in Prison, %19.6 ve %21.1’lik reyting rakamlarıyla ikinci sırada halen emin adımlarla ilerliyor. Five Children dizisinin finalinden sonra, birinciliği almasının önünde henüz bir engel görünmüyor.

Doctors ise, %19.2 ve %18.7 reyting oranlarıyla The Flower in Prison’un ensesinde ikinci sırayı kapmaya çalışıyor. Happy Home %15.5 ve %17.3 rakamlarıyla onları biraz da olsa uzaktan takip ediyor.

Son olarak; baş rollerini, Secret Love Affair ve Mrs. Cop dizilerinden tanıdığımız başarılı oyuncu Kim Hee-ae ve Ji Jin-hee’nin paylaştığı The Second Last Love'dan bahsetmek istiyoruz. 30 Temmuz’da Sbs kanalında başlayan dizi, ilk bölümleriyle %8.7 ve %9.3 izleyici oranları yakaladı.

The Second Last Love: İkinci Bahar

Japon televizyonlarından uyarlanan bu aşk hikayesi, 40’larında bir kadın ve erkeğin birbirlerine duyduğu ilgi ve aşkı romantik ve komik bir tarzda ele alıyor. 16 bölümlük dizi, ilk iki bölümüyle en azından seyircinin ilgisini çekmiş görünüyor. Five Children’a benzer bir temayı ekranlara taşıyan dizi, ilerleyen günlerde daha çok öne çıkmayı başarabilecek mi merak ediyoruz.

Diziden teaser;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER