Netflix'ten üç dizisine yeni sezon onayı geldi!

Netflix'ten üç dizisine yeni sezon onayı geldi!
Devam eden Televizyon Eleştirmenleri Derneği panellerinin 27 Temmuz'daki konuğu olan Netflix, panel sırasında üç dizisine birden onay verdiğini açıkladı. Gelen haberlere göre ilk sezonlarını tamamlayan Flaked, Real Rob ve  Lady Dynamite ikinci sezonlarıyla geri dönecekler.

Flaked, hayatı zaten karmaşık olan bir adamın bir de en yakın arkadaşının hoşlandığı kadından hoşlanmaya başlamasıyla daha da karışması üzerine bir dizi ve başrolünde Will Arnett var. İlk sezonu sekiz bölüm olan komedi/drama türündeki dizinin yeni sezonu da sekiz bölüm sürecek.

Real Rob, senarist ve komedyen Rob Schneider'ın kendisini canlandırdığı bir komedi ve onun da ikinci sezonu ilk sezonu gibi sekiz bölüm sürecek. Dizi, Schneider'ın bir yandan dengesiz asistanı ve sapık takipçisiyle (stalker) uğraşırken, diğer yandan da kariyeriyle ve ailesi arasında bir denge kurmaya çalışması üzerine.

Lady Dynamite de yine kendisini canlandıran bir komedyen/oyucu olan Maria Bamford'n karmaşa dolu hayatı üzerine. Dizinin ikinci sezonunun kaç bölüm süreceği henüz açıklanmadı.

Netflix ayrıca bu panelde Chelsea Handler'ın sunduğu talk şov programı Chelsea'ye de yeni sezon onayı verdiğini açıkladı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER