Unreal, 2. sezonuyla Dizimax Drama'da devam ediyor

Unreal, 2. sezonuyla Dizimax Drama'da devam ediyor
Bir realite şovunun perde arkasında olup bitenleri konu alan Unreal dizisinde ikinci sezon 21 Temmuz'da başlıyor.

Başrollerinde Shiri Appleby ve Contance Zimmer'in yer aldıkları Unreal dizisi Everlasting adlı bir evlilik programını hazırlayan ekibin programın izlenme oranlarını yükseltmek için başvurdukları tartışmalı yöntemleri ekrana getiriyor. Dizinin birinci sezonunda programın yapımcısı olan Quinn sinir krizi geçirerek işi bırakmış olan prodüktör Rachel'ı tekrar ekibe katılmaya ikna etmişti. Hırslı bir kadın olan Quinn ile hem yarışmacıları manipüle etmekte başarılı hem de bu yaptıklarından vicdan azabı duyan Rachel yarışmanın reytinglerini yükseltmek için akla gelmeyecek taktikler geliştirdiler. Hem programın yarışmacıları hem de çekim ekibinin birbirine düşmesiyle sonuçlanan birinci sezonda Rachel ve Quinn başbaşa kalmıştı.

Unreal'ın ikinci sezonunda evlilik programı devam ediyor. Bu kez şanslı damat adayı ünlü bir Amerikalı futbolcu ola Darius Beck (B.J.Britt) olacak. Siyahi bir futbolcu olan Darius'un yarışmaya katılması Quinn'in yarışmacı seçimlerini sorgulamasına yol açarken bir daha daha dramanın, entrikanın ve skandalların dur durak bilmediği yeni bir yarışma başlıyor.

Unreal ikinci sezonuyla 21 Temmuz'dan itibaren perşembe günleri sat 22.00'de Digiturk kanallarından Dizimax Drama'da olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER