We Got Married çifti Kim So-eun ve Song Jae-rim yeniden bir araya geliyor!

We Got Married çifti Kim So-eun ve Song Jae-rim yeniden bir araya geliyor!

SBS kanalının yeni dizilerinden Our Gap Soon, Kore diziseverlerin birlikte görmekten büyük mutluluk duyacağı iki oyuncuyu bir araya getiriyor. Dizinin baş rollerini üstlenen iki oyuncu, Kim So-eun ve Song Jae-rim, aynı zamanda “We Got Married” adlı televizyon programında birbirlerinin partneriydi. İkili “MBC Eğlence Ödülleri’nde “En iyi çift” ödülüne layık görülmüştü.

We Got Married: Ya evli olsaydık?

Güney Kore’nin en çok takip edilen reality show’larından olan MBC kanalı programı We Got Married, "ünlüler birbirleriyle evli olsalardı nasıl olurdu" sorusuna cevap arıyor. Kim So-eun ve Song Jae-rim, programın dördüncü sezon çiftlerindendi.

Our Gap Soon: Evlilik ve ötesi

SBS kanalında Cumartesi-Pazar günleri yayınlanması planlanan Our Gap Soon dizisinin senaristliğini, Moon Young-nam üstleniyor. Ödüllü senarist son olarak Wang’s Family adlı aile dramasını yazmıştı. Dizi; aile, sınıflar, ayrımcılık, ebeveyn ve çocuk ilişkileri gibi konuları oldukça başarılı bir şekilde ele almış ve daha sonrasında Singapur ve Tayland’da da yayınlanmıştı.

Our Gap Soon dizisinin konusuna baktığımızda yine benzer bir yaklaşım görüyoruz. Dizi, evlilikle alakalı her şeyi anlatmayı amaçlıyor gibi görünüyor. Ancak, tam da Kore dizilerinden beklenileceği üzere, daha pozitif bir işleniş tarzı söz konusu olacak. Çiftimizin birlikteliği ekseninde odaklanılacak olan, evlilik, boşanma, yeniden bir araya gelme gibi temalar dizinin hikayesini oluşturacak. Edindiğimiz bilgilere göre, dizi önümüzdeki Ağustos’da ekranlara gelecek. 

Çiftimizi daha yakından tanımak istiyorsanız, We Got Married programından görüntülere göz atabilirsiniz;


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER