Gülümse Yeter bu akşam 1. bölümüyle ekranlarda olacak!

Gülümse Yeter bu akşam 1. bölümüyle ekranlarda olacak!
Gülümse Yeter dizisi Show TV ekranlarına bu akşam 1. bölümüyle giriş yapıyor. Dizinin 1. bölümünde birbirinden ilginç gelişmeler yaşanıyor. Başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu ve Yılmaz Kunt’un bulunduğu dizi büyük umutlarla bu akşam ekranlarda olacak. İşte, Gülümse Yeter dizisi 1. bölüm fragmanları ve detayları haberimizde... 

Her şey mütevazı bir aile olan Civan Ailesi’nin tek oğulları Sarp’ın eğitimini tamamlayarak Amerika’dan dönmesiyle başlar. Uçaktan iner inmez bir tesadüf eseri Özdemir Ailesi’nin küçük kızı Yasemin’le karşılaşan Sarp’ın hayatı bir daha eskisi gibi olmamak üzere değişecektir. Ertesi gün evlenecek olan Yasemin de, son hazırlıklarını tamamlarken başına geleceklerden henüz habersizdir. Aynı gün, 30 senedir aynı yerde şoförlük yapan Sarp’ın dedesi Hasan Efendi de işinden kovulur. Sarp’ın bilmediği ise, dedesi Hasan Efendi’yi kovanın Yasemin’in babası Lütfü Bey olduğudur. Lütfü Bey kimseye söylemese de başı şirketiyle derttedir ve bütün servetini kaybetmek üzeredir. Kızı Yasemin’i zengin bir aileyle evlendirmek istemesinin altında bu maddi zorluklar yatmaktadır. Sonunda korktuğu olur ve tam da kızını evlendirdiği gün iflas ettiği haberini alır. Büyük umutlarla planlanan evlilik tehlikeye girerken Yasemin çareyi çocukluğundan beri dedesi gibi gördüğü Hasan Efendi’nin yanına kaçmakta bulur. Bütün bu yaşananlardan sonra kader hiç bir ortak noktaları olmayan sosyetik Özdemir’ler ile mütevazi Civan’ları bir araya getirecektir. 

Gülümse Yeter 1.bölüm 1.fragmanı:Gülümse Yeter 1.bölüm 2.fragmanı:Gülümse Yeter 1.bölüm 3.fragmanı:Gülümse Yeter 1.bölüm 4.fragmanı:Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği; başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin ‘in oynadıkları Gülümse Yeter, izleyicisine hem kahkaha hem de aşk dolu bir hikaye ile beraber aile değerlerine de gülümseterek dokunan güzel bir hikaye sunmaya hazırlanıyor.


Oyuncular:
 

Erdal Özyağcılar  

1948'de Bursa İznik’de dünyaya gelmiştir.Şehir Tiyatrosu'ndaki görevinden emekli olarak ayrıldı. 1966'da “Ölüm Tarlası” adlı filmle sinema hayatına start verdi. Kibar Feyzo, Çöpçüler Kralı, Yılanların Öcü gibi oldukça beğenilen filmlerde rol aldı. 

Aslı Bekiroğlu   

İstanbul da yaşayan 18 yaşında ki Aslı Bekiroğlu İtalyan lisesi mezunudur. Bekiroğlu, Bahceşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü kazanmıştır ve hayatının büyük bir bölümünü İstanbul'da geçirmiştir. Bakalım genç yaşında start verdiği oyunculuk kariyeri Aslı'yı nerelere götürecek. Kendisine başarılar diliyoruz. 

Yılmaz Kunt  

1994 yılında Ankara’da doğan Kunt aslen Adanalıdır. oyuncu Ankara’da doğdu ve büyüdü, babasının bir Reklam şirketi bulunmaktadır ve annesi ise İlaç sektöründe emek vermektedir. Sermet Yeşil: 1977 senesinde Eskişehir'de doğmuştur, tiyatrocu, sinema ve dizi film oyuncusudur ve Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezundur
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER