Hayatımın Aşkı 8. bölümde Gökçe ve Demir yeni reklam ajansı kuruyor!

Hayatımın Aşkı 8. bölümde Gökçe ve Demir yeni reklam ajansı kuruyor!
Kanal D ekranlarında yeni başlayan yaz dizisi Hayatımın Aşkı izleyenleri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Ramazan Bayramı nedeniyle geçtiğimiz Pazar akşamı yeni bölümü yayınlanmayan Hayatımın Aşkı bu hafta 10 Temmuz günü 8. bölüm ile ekranlarda olacak. Merakla beklenen Hayatımın Aşkı 8. bölüm fragmanı ve son gelişmeler haberimizde... 

Demir, Gökçe’nin de yardımıyla yeni reklam ajansını kurar. Taşınma işlemleri tamamlanır ve ofise yerleşirler. Demir ve Gökçe oldukça mutludur. Diğer yandan Duru ile rakip olmuşlar ve amansız bir müşteri kapma yarışı başlamıştır. Duru, Demir ve Gökçe’nin arasını bozmak ve işlerini sekteye uğratmak için Ayça’yı görevlendirir. Kaan’ın, aynı evde yaşamak zorunda kaldığı Duru ile başı beladadır. Duru, Kaan’ın ilgisini çekebilmek için her yola başvurur. Hikmet kendini Rezzan’a affettirmeye çalışır. Rezzan’ın barışmak için şartları vardır. Bartu, Sema’nın ilgisini çekebilmek için büyük bir organizasyon hazırlıklarına başlar.

Hayatımın Aşkı 8. bölüm 1. fragmanı:Hayatımın Aşkı 8. bölüm 2. fragmanı:Hayatımın Aşkı 8. bölüm 3. fragmanı:Hayatımın Aşkı 8. bölüm 4. fragmanı:Hayatımın Aşkı son bölümde neler oldu?  

Duru’nun beklenmedik ziyareti ile işten ayrılan Demir, yeni bir Reklam ajansı kurma peşindedir. Bu yolda ona Gökçe eşlik eder. Gökçe, Demir’in bu zor zamanında bir an olsun yanından ayrılmaz ve işlerin yoluna girmesi için elinden geleni yapar. Bartu’nun davulcu mafyasıyla başı büyük derde girer. Diğer yandan Hikmet Oyununu sürdürür. Başta Rezzan olmak üzere bütün aile Hikmet’in hastalığına üzülür. Hikmet amacına ulaşacağı sırada Rezzan durumu fark eder. Hikmet’in bir oyun oynadığını, aslında hasta olmadığını öğrenince çok sinirlenir. Hikmet yaptığına pişmanlık duyar ve kendini affettirmek için her yola başvurur. 

Dizinin konusu

Gökçe, Ajans 237 Reklam ajansında çalışan hiç evlenmemiş bir kızdır. Bütün arkadaşları evlenmiş ya da evlenecek olan Gökçe’nin bu durum artık canına tak etmiştir. Uçarı kaçarı yoktur. Kendisine bir sevgili yapacaktır ve o adamda Ajans 237’nin sahibi Demir olacaktır. Demir’e giden yolda, Gökçe’nin müttefiki Kaan’dır. Hayatının aşkını bulmak için çıkılan bu zor yolda Gökçe, Demir ve Kaan hiç tahmin etmedikleri maceralar yaşayacaklardır. 

Oyuncular :

Hande Doğandemir ( Gökçe ), Serkan Çayoğlu ( Demir ), Berk Hakman (Kaan), Zeynep Eronat ( Rezzan ), Zafer Algöz ( Hikmet ), Sadi Celil Cengiz ( Bartu ), Avni Yalçın ( Hulusi ), Ayşegül İşsever ( Nesrin ), Deniz Barut ( Eylem ), Seda Türkmen ( Sema ), Murat Parasayar ( Rahmi ), İlay Erkök ( Sezen ) , Gizem Terzi ( Nilay ) ve Yonca Evcimik ( Yonca Evcimik )
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER