Gülümse Yeter dizisi 1.bölüm tanıtım fragmanları ilgi topladı!

Gülümse Yeter dizisi 1.bölüm tanıtım fragmanları ilgi topladı!
Show TV ekranlarında yayınlanması beklenen dizi Gülümse Yeter, tanıtım fragmanıyla çok sevildi. Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu ve Yılmaz Kunt’un başrollerini paylaştığı romantik dizi Gülümse Yeter ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. İşte tanıtım fragmanı ve detaylarıyla Gülümse Yeter haberimizde.. 

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği; başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt ve Pamir Pekin ‘in oynadıkları Gülümse Yeter, izleyicisine hem kahkaha hem de aşk dolu bir hikaye ile beraber aile değerlerine de gülümseterek dokunan güzel bir hikaye sunmaya hazırlanıyor. 

Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı, senaryosunu Banu Kiremitçi’nin yazdığı "Gülümse Yeter" Temmuz Salı Saat 20.00'de Show TV'de başlıyor! 

Oyuncular: Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin. 

Gülümse Yeter 1.bölüm 1.fragmanı:Gülümse Yeter 1.bölüm 2.fragmanı:Gülümse Yeter 1.bölüm 3.fragmanı:Erdal Özyağcılar  

1948'de Bursa İznik’de dünyaya gelmiştir.Şehir Tiyatrosu'ndaki görevinden emekli olarak ayrıldı. 1966'da “Ölüm Tarlası” adlı filmle sinema hayatına start verdi. Kibar Feyzo, Çöpçüler Kralı, Yılanların Öcü gibi oldukça beğenilen filmlerde rol aldı. 

Aslı Bekiroğlu 

İstanbul da yaşayan 18 yaşında ki Aslı Bekiroğlu İtalyan lisesi mezunudur. Bekiroğlu, Bahceşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü kazanmıştır ve hayatının büyük bir bölümünü İstanbul'da geçirmiştir. Bakalım genç yaşında start verdiği oyunculuk kariyeri Aslı'yı nerelere götürecek. Kendisine başarılar diliyoruz. 

Yılmaz Kunt  

1994 yılında Ankara’da doğan Kunt aslen Adanalıdır. oyuncu Ankara’da doğdu ve büyüdü, babasının bir Reklam şirketi bulunmaktadır ve annesi ise İlaç sektöründe emek vermektedir. Sermet Yeşil: 1977 senesinde Eskişehir'de doğmuştur, tiyatrocu, sinema ve dizi film oyuncusudur ve Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezundur

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER