Hayatımın Aşkı dizisi 8. yeni bölüm fragmanında sürpriz dans! - İzle!

Hayatımın Aşkı dizisi 8. yeni bölüm fragmanında sürpriz dans! - İzle!
Ekranların sevilen dizisi Hayatımın Aşkı nefes kesen bölümleriyle izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Bu hafta kolaj bölümü ile ekranlara gelen Hayatımın Aşkı dizisinin 10 Temmuz Pazar akşamı yayınlanacak 8.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Gökçe ve Demir arasında romantik dakikaların yaşandığı 8.bölüm fragmanında neler oluyor? İşte merak edilen tüm detaylar haberimizde… 

Hayatımın Aşkı son bölümde neler oldu?

Duru’nun beklenmedik ziyareti ile işten ayrılan Demir, yeni bir reklam ajansı kurma peşindedir. Bu yolda ona Gökçe eşlik eder. Gökçe, Demir’in bu zor zamanında bir an olsun yanından ayrılmaz ve işlerin yoluna girmesi için elinden geleni yapar. Bartu’nun davulcu mafyasıyla başı büyük derde girer. Diğer yandan Hikmet oyununu sürdürür. Başta Rezzan olmak üzere bütün aile Hikmet’in hastalığına üzülür. Hikmet amacına ulaşacağı sırada Rezzan durumu fark eder. Hikmet’in bir oyun oynadığını, aslında hasta olmadığını öğrenince çok sinirlenir. Hikmet yaptığına pişmanlık duyar ve kendini affettirmek için her yola başvurur. 

Hayatımın Aşkı 8. bölüm 1.fragmanı:Hayatımın Aşkı 8. bölüm 2.fragmanı:
Hayatımın Aşkı dizisinin konusu

Gökçe, Ajans 237 Reklam ajansında çalışan hiç evlenmemiş bir kızdır. Bütün arkadaşları evlenmiş ya da evlenecek olan Gökçe’nin bu durum artık canına tak etmiştir. Uçarı kaçarı yoktur. Kendisine bir sevgili yapacaktır ve o adamda Ajans 237’nin sahibi Demir olacaktır. Demir’e giden yolda, Gökçe’nin müttefiki Kaan’dır. Hayatının aşkını bulmak için çıkılan bu zor yolda Gökçe, Demir ve Kaan hiç tahmin etmedikleri maceralar yaşayacaklardır. 

Oyuncular :

Hande Doğandemir ( Gökçe ), Serkan Çayoğlu ( Demir ), Berk Hakman (Kaan), Zeynep Eronat ( Rezzan ), Zafer Algöz ( Hikmet ), Sadi Celil Cengiz ( Bartu ), Avni Yalçın ( Hulusi ), Ayşegül İşsever ( Nesrin ), Deniz Barut ( Eylem ), Seda Türkmen ( Sema ), Murat Parasayar ( Rahmi ), İlay Erkök ( Sezen ) , Gizem Terzi ( Nilay ) ve Yonca Evcimik ( Yonca Evcimik )

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER