Kısmetse Olur'da büyük finale doğru geri sayım başladı! - Tıkla!

Kısmetse Olur'da büyük finale doğru geri sayım başladı! - Tıkla!
Kısmetse Olur sezon finali gecesi bu akşam 20.00'de Kanal D'de! Sunuculuğunu Seda Akgül’ün yaptığı, Kısmetse Olur’un bu akşam ekrana gelecek final bölümüyle sezonun şampiyonu belli olacak. Yarışmanın sonunda hangi çift sms oylamasında birinci olacak ve evlilik hayalini gerçekleştirecek? Şimdiden merak konusu oldu. İşte Kısmetse Olur final gecesi detayları haberimizde…

Büyük ödülün 700 bin liralık ev olduğu Kısmetse Olur'u kazanan isim sızdı!Kısmetse Olur birincisi Cansel Çördük ve Eser West çifti oldu. Cansel ve Eser çifti ilk sezonun kazananı olmasına rağmen evlenmek istemedi. Yarışmanın final oylaması 27 Haziran 2016 pazartesi günü tamamlandı. 

SMS oylamasına çıkan çiftler şunlar oldu;

CanEs: Cansel Çördük ve Eser West 
NurBat: Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli  
HazEm: Hazal Atabek ve Emre Ubeyli 

Kısmetse Olur sezon finali fragmanı:Kısmetse Olur birincisi Cansel- Eser 

Kısmetse Olur SMS oylaması sonuçlarına göre birinci olan çift Cansel Çördük ve Eser West oldu. İkinciliği Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli alırken Hazal ve Emre sonunculuk şoku yaşadı.

Kim evlenecek?

Kısmetse Olur birincileri kadar evlenme kararı alanlar da şaşırtıcı oldu. Yarışmayı birinci ve ikinci tamamlayan çift evlenmeye hazır olmadıklarını söyleyerek nikah masasına oturmadılar. Nur Erkoç sevgili olduğu Batuhan Cimilli ile evlenmeye hazır olmadığını açıkladı. Şaşırtıcı olan ise Cansel Çördük'ün de Eser West ile evlenmek istememesi oldu. Emre ve Hazal evlenmek istediklerini söyleyince evden nikah kıyarak ayrılan çift sadece onlar oldu. Hazem (Hazal /Emre) çiftinin düğün masrafları Kısmetse Olur yapımı tarafından karşılanacak. 

Kısmetse Olur büyük ödül ne? 

Kısmetse Olur yarışmasındaki büyük ödül bir evdi... Evin değerinin ise 700 bin lira olduğu söyleniyor. Büyük ödülü kazanan Cansel ve Eser oldu. Evlenmeyen çiftin evi nasıl paylaşacakları merak konusu. Kısmetse Olur yeni yarışmacıları

Kısmetse Olur yeni yayın döneminde yine ekranda olacak. 5 haftalık bir aranın ardından yarışma yeni yarışmacılarla yola devam edecek. Şimdiden bazı isimlere teklif gittiği söyleniyor. Eski yarışmacılar Kısmetse Olur'un yeni sezonunda olmayacak. Kısmetse Olur'un yeni yayın döneminde birincilik ödülü ve kuralları da değişti. Bundan sonra birinci olan çifk evlilik kararı aldıkları taktirde ev, düğün ve para ödülü kazanacaklar. Evlenme kararı almazlarsa sadece para ödülünü alabilecek. Bu durumda evdeki diğer çiftlere sorulacak. Evlenme kararı alan başka çift ya da çiftler olursa düğün yapılacak ama diğer ödüllerden yararlanamayacak. (İnternethaber)
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER