Hayat Sevince Güzel özel bölüm fragmanı yayınlandı! - İzle

Hayat Sevince Güzel özel bölüm fragmanı yayınlandı! - İzle
Hayat Sevince Güzel’de kahkaha tufanı devam ediyor. Hayat Sevince Güzel yayınlanan son bölümünün ardından bu hafta Fox Tv'de özel bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Peki Hayat Sevince Güzel özel bölümde neler yaşanacak? İşte Hayat Sevince Güzel özel fragmanı ve merak edilen tüm detaylar…

Rüstem ve Muhtarın hain planları işlemekte, köy Zarife dedikodusuyla çalkalanmaktadır. Toprak ailesi ne kadar sağlam durmaya çalışsa da dedikodulardan fazlasıyla yıpranırlar. Salih, Rüstem’in karşısına çıkar ve ona iyi bir ders verir. Ancak uslanmayan Rüstem ve Muhtar, gözlerini Salih’in ekmek teknesine dikerler. Barış ve Savaş ise Zarife’ye yapılan bu haksızlığa bir son vermek için ellerinden ne gelirse yapmaya hazırdırlar. Rüstem ve Muhtar’a geri adım attıracak kozlarını oynarlar; tabii kendi yöntemlerince. Zarife’nin başına gelenler için kendilerini suçlayan Emine ve Osman da harekete geçerler. Acaba bu iki saf aşığın çabaları sonuç verecek mi dersiniz? Her şey bir yana, Savaş, Zarife’nin hiç beklemediği bir hamle yapar. Acaba Zarife Savaş’ın hamlesine nasıl karşılık verecektir? Hayat Sevince Güzel özel bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00'de FOX'ta. 

Hayat Sevince Güzel özel bölüm - 1. fragman:Hayat Sevince Güzel özel bölüm - 2. fragman: Hayat Sevince Güzel'in hikayesi

Yüzlerde kocaman bir gülümseme, kalplerde buruk bir tat, evlerde neşeli bir ses yaratacak olan son derece samimi biri dizi çalacak kapınızı. Egenin denizi gibi sıcacık, yeşili gibi ferah, kızları gibi işveli, otları gibi sağlıklı bir dizi... Haydi açın kapılarınızı AŞK girsin içeri...‘Aşkın Ege halleri’ diyebileceğimiz bu dizide aşk, bazen romantik, bazen “serseri” yönüyle televizyon seyircisine oldukça eğlenceli saatler yaşatmaya şimdiden aday. 

Oyuncular

Ekin Mert Daymaz

2 Aralık 1990 Hollanda doğumlu profesyonel olarak modellik yapmakta olan yakışıklı oyuncu 2013 yılında düzenlenen Best Model Of Turkey yarışmasında üçüncü olmuştur. Lise eğitimini tamamlamasının ardından uzun boylu olmasından dolayı basketbol ile ilgilenmiştir. Kısa süreli devam eden basketbol macerasından sonra Modellik ile hayatına devam etmiştir. Model olmasının ardından Haliç Üniversitesi’nde Fitness ile Antrenörlük eğitimi almıştır. 2015 yaz aylarında Star Tv ekranlarında yayınlanan Çilek Kokusu isimli dizide Volkan karakterini canlandırmıştır.

Burak Çelik

1990 İstanbul doğumlu olan yakışıklı oyuncu, aslen Ordu’ludur. Annesi ev hanımı babası mütahhit işiyle meşgul olan Burak Çelik, babası ile birlikte İstanbul Eyüp’te bir otopark işletmeciliği yapmaktadır. Best Model Of Turkey birincisi olan Çelik, Hande Yener’in Kraliçe albümünün kapak çekimlerinde boy göstermiş ve birde klibinde rol almıştır. Şu anda FOX ekranlarında yayınlanmakta olan Karagül isimli dizide Serdar karakterini canlandırmaktadır.  

Algı Eke Aslen

Artvinli olan Algı Eke, 16 Eylül 1985 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Annesi ve babası yıllar önce boşanmıştır. 2013 yılında annesi hayatını kaybeden güzel oyuncu, Cağaoğlu Anadolu Lisesi’nde okulunu tamamlamıştır. Daha sonra yüksek öğretimini Berlin’de görmüştür. Dramaturji eğitimi alan Algı Eke, Türkiye’ye dönmesinin ardından yönetmen Musrafa Şevki Doğan ile tanışarak Baba Ocağı isimli dizide rol alarak oyunculuk kariyeri için ilk adımı gerçekleştirmiştir. Sonrasında Keşanlı Ali Destanı, Dürüyenin Güğümleri e Annem Uyurken isimli dizilerde rol alarak, Pinhani isimli müzik grubunun Yitirmeden isimli parçasının klibinde oynamıştır.  

Öykü Çelik 

13 Temmuz 1987 tarihinde İstanbul’da doğan güzel oyuncu, babasının futbol antrenörü olmasından dolayı 11 yıl içinde 9 okul değiştirmek zorunda kalarak eğitimine devam etti. Ayrıca Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitimine devam ederken yaşadığı trafik kazasın sonrasında devamsızlıktan dolayı okulunu bırakmak zorunda kaldı. Akasya Durağı ve Selena dizileri ile oyunculuk kariyerine başlayarak, 2009 yılında Cin Geçidi filmi ve Luks Piyes’in rol aldığı Kanımdaki Barut filminde oynadı. 2011 yılında Meltem Cumbul ve Oktay Kaynarca’nın başrollerinde yer aldığı Nuri isimli dizide Reyna karakterini canlandırırken, 2012 yılında senaryosu Mahsun Kırmızıgül tarafından yazılan Benim İçin Üzülme isimli dizide Bahar karakterini canlandırmıştır.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER