Hayatımın Aşkı 8.bölüm fragmanı yayınlandı! Kaan, Gökçe'yi kıskanıyor!

Hayatımın Aşkı 8.bölüm fragmanı yayınlandı! Kaan, Gökçe'yi kıskanıyor!
Ekranların sevilen dizisi Hayatımın Aşkı 8.yeni bölüm fragmanını yayınlandı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayatımın Aşkı 7. son bölümü ile ekranlara geldi. Yarın akşam yeni bölümü ile ekrana gelmesi beklenen Hayatımın Aşkı dizisi kolaj bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Hayatımın Aşkı 10 Temmuz Pazar akşamı akşamı saat 20.00'de kaldığı yerden devam edecek. İşte Hayatımın Aşkı yeni bölüm fragmanı ve özeti...  

Hayatımın Aşkı son bölümde neler oldu? 

Duru’nun beklenmedik ziyareti ile işten ayrılan Demir, yeni bir reklam ajansı kurma peşindedir. Bu yolda ona Gökçe eşlik eder. Gökçe, Demir’in bu zor zamanında bir an olsun yanından ayrılmaz ve işlerin yoluna girmesi için elinden geleni yapar. Bartu’nun davulcu mafyasıyla başı büyük derde girer. Diğer yandan Hikmet oyununu sürdürür. Başta Rezzan olmak üzere bütün aile Hikmet’in hastalığına üzülür. Hikmet amacına ulaşacağı sırada Rezzan durumu fark eder. Hikmet’in bir oyun oynadığını, aslında hasta olmadığını öğrenince çok sinirlenir. Hikmet yaptığına pişmanlık duyar ve kendini affettirmek için her yola başvurur. 

Hayatımın Aşkı 8.bölüm fragmanı:Hayatımın Aşkı dizisi konusu

Gökçe, Ajans 237 Reklam ajansında çalışan hiç evlenmemiş bir kızdır. Bütün arkadaşları evlenmiş ya da evlenecek olan Gökçe’nin bu durum artık canına tak etmiştir. Uçarı kaçarı yoktur. Kendisine bir sevgili yapacaktır ve o adamda Ajans 237’nin sahibi Demir olacaktır. Demir’e giden yolda, Gökçe’nin müttefiki Kaan’dır. Hayatının aşkını bulmak için çıkılan bu zor yolda Gökçe, Demir ve Kaan hiç tahmin etmedikleri maceralar yaşayacaklardır. 

Oyuncular :

Hande Doğandemir ( Gökçe ), Serkan Çayoğlu ( Demir ), Berk Hakman (Kaan), Zeynep Eronat ( Rezzan ), Zafer Algöz ( Hikmet ), Sadi Celil Cengiz ( Bartu ), Avni Yalçın ( Hulusi ), Ayşegül İşsever ( Nesrin ), Deniz Barut ( Eylem ), Seda Türkmen ( Sema ), Murat Parasayar ( Rahmi ), İlay Erkök ( Sezen ) , Gizem Terzi ( Nilay ) ve Yonca Evcimik ( Yonca Evcimik )

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER