Yeter 26. yeni bölüm ile bu akşam sezon finali yapacak!

Yeter 26. yeni bölüm ile bu akşam sezon finali yapacak!
Ekranların sevilen dizisi Yeter 26. yeni bölümde büyük sürprizler bizi bekliyor. Bu akşam yayınlanacak Yeter 26. bölüm ile sezon finali yapacak. Yayınlanan fragmanlara bakılırsa Aylin, Yekta’dan kurtulmak için elinden geleni yapıyor. Peki, Yekta bu kaçış planına kayıtsız kalacak biri mi? Aylin’e karşı Yekta’nın planı nedir? İşte Yeter yeni bölüm fragman ve özeti.

Kaçma planından haberdar olan Yekta, Duru’yu kendi tarafına çekerek Aylin’i bir kere daha çaresiz bırakırken, diğerleriyle başlattığı hesaplaşmayı tek tek tamamlar. Kahramanlarımız, Yekta’nın onlara hazırladığı oyunlarla içinden çıkılmaz belalara sürüklenirken, Aylin cephesinden bir kişi daha Yekta’ya doğru adım atar. Sevdiğini kurtarmak için, hayatta en çok nefret ettiği adama yardım teklif eder. Yekta’ya göre; O, karısı ve çocuklarıyla bir daha dönmemek üzere giderken; geride sadece kaybedenler kalacaktır. Gerçekten de Aylin ve sevenleri bu kadar çaresiz midir?

Başrollerinde Pelin Karahan, Yurdaer Okur, Doğan Can Sarıkaya, Korel Cezayirli, Wilma Elles'in yer aldığı Yeter yeni bölümde heyecan dorukta. Yapımcılığını Koliba Film'in üstlendiği Yeter heyecan dolu bölümüyle ekrana geldi. Merakla beklenen Yeter 26. yeni bölümü ile bu akşam ATV ekranlarında… 

Yeter 26. bölüm fragmanı:  Yeter son bölümde neler oldu?

Hastanede yapılan usulsüzlükten dolayı durdurulduğunu zanneden Yekta; bunun arkasında kimin olduğunu öğrenecek ve hesap soracaktır. Aylin ve ona yardım eden herkesi mercek altına alır. Amaçlarının Aylin ve çocukları kaçırmak olduğunu bilse de yüzleşmez. Zaten baştan beri ona bilgi aktaran biri vardır. Bu kişi; herkesin tahmin ettiği Filiz değildir. Üstelik hiç beklenmedik biri daha Yekta'ya yardım etmek için gönüllü olur. Aylin ve sevenleri bunlardan habersiz büyük kaçış için hazırlanırken Yekta da onlar için bir karşı hamle planlamaktadır. Bu planın başkahramanı da Duru'dur. İdil ise kapatıldığı klinikte herkesten uzak; kendi adaletini adım adım hazırlamaktadır.Ansızın gelen işbirliği teklifiyle ihtiyacı olan her şeye bir anda sahip olur. 


Hikaye

Henüz üniversite öğrencisiyken tanıştığı ünlü ve başarılı cerrah Yekta Harmanlı'yla evlenen Aylin; kısa sürede bu büyülü rüyadan uyanırken, kendini bir karabasanın ortasında bulur. Yaşadığı psikolojik şiddete daha fazla dayanamayacağını anladığında boşanmayı dener ama başaramaz. İkinci çocuğuna hamile kaldığında tek bir amacı vardır. Çocuklarıyla birlikte kocasından kaçmak… Bütün hayatını etkileyecek o büyük yalanı kocasına söylerken, sırrını paylaştığı yakınlarından biri ona ihanet etmeye hazırlanmaktadır.

Oyuncular

Pelin Karahan, Yurdaer Okur, Doğan Can Sarıkaya, Eliz Neşe Çağın-Duru, Eliz Neşe Çağın, Korel Cezayirli, Selen Domaç, Fatih Koyunoğlu, Ayşin Yeşim Çapanoğlu, Tolga Evren, Tuğçe Kurşunoğlu, Osman Albayrak, Mustafa Mert Koç
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER