Kördüğüm 26.bölüm sezon finali fragmanıyla bomba gibi geliyor!

Kördüğüm 26.bölüm sezon finali fragmanıyla bomba gibi geliyor!
Kördüğüm dizisi 26. bölümü ile sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Yayınlandığı ilk haftadan bu yana büyük bir beğeni ile takip edilen Kördüğüm’ün sezon finali bölümü büyük bir merakla bekleniyor. Peki Kördüğüm 26. bölüm sezon finalinde neler yaşanacak?  Geçtiğimiz bölümde Barış’ın ölümünün arkasında kimin olduğu ortaya çıkar. Nejat kendisini kimin öldürmek istediğini araştırır. O kişi hiç beklenmeyen bir isimdir... İşte, Kördüğüm 26. bölüm sezon finali fragmanları ve dahası haberimizde.

Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy’un yer aldığı ‘Kördüğüm’, Perşembe akşamları 20.00’de FOX'ta ekrana geliyor! Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği dizinin genel yönetmeni ise, sinema seyircisinin çok yakından tanıdığı, filmleri gişe rekorları kıran Ömer Faruk Sorak üstlenmektedir. 

Kördüğüm 26. bölüm 1. fragmanı:Kördüğüm 26. bölüm 2. fragmanı:Kördüğüm 26. bölüm 3. fragmanı:Kördüğüm son bölümde neler oldu?

Ali Nejat’ın sözlerinden etkilenen Eylül İstanbul’da kalmaya karar verir. Bu sırada, Barış’ın ölümüyle ilgili bildiklerini de Ali Nejat’a anlatır. Ali Nejat, Enver Bey ile birlikte Barış’ın ölümüne sebep olanların peşine düşer. Ali Nejat’ın otomobiline çarpan kamyon şoförünü Enver Bey çoktan bulmuştur… Kaza değil planlı bir cinayettir ve bu cinayette bütün kapılar Murat’a çıkar. Ali Nejat’ın yurtdışına taşınma kararını ertelemesi, Eylül’ün gitmekten vazgeçmesi ve artık silahların konuştuğu tehlikeli bir dünyanın içinde olmak Naz’ı tedirgin eder. Üstelik Ali Nejat’ın artık kendisine karşı ilgisini de yitirdiğini düşünen Naz ayrılık kararı alır. Ali Nejat ile Eylül, ikisi için çok özel olan bir yerde karşılaşır. Eylül, Ali Nejat ile Naz’ın ayrıldığını öğrenir. Emre’nin bir çöplükte ölü bulunması gözleri Umut ve Genco’ya çevirir. Umut katil zanlısı olarak gözaltına alınır. Ayhan’ın dükkanına giden Naz, Eylül ve Kaan’ın gelmesiyle kırılma noktası yaşar. Murat’ı Didem’in mezarı başında, onunla konuşurken gören Ali Nejat duyduklarına inanmakta zorlanır… Murat’ın kendisine olan düşmanlığının altında bambaşka sebepler vardır… Kördüğüm yeni bölümüyle Perşembe akşamı FOX'ta! 

Hikaye

İbrahim Çelikkol ‘Ali Nejat’ isimli güçlü ve etkili bir iş adamını canlandırırken, Belçim Bilgin idealist çocuk doktoru ‘Naz’, Alican Yücesoy ise Otomobil tutkunu, hayalperest ‘Umut’ karakteri ile izleyicilerin karşına geçiyor. Koşulların karakterleri değiştirdigi dizide, Ali Nejat ve Umut’un, doktor Naz’ın etrafında dönen serüveni izleyiciyle buluşuyor. 

Oyuncular

Ali Nejat: İbrahim Çelikkol, Naz: Belçim Bilgin, Umut: Alican Yücesoy, Neslihan: Rojda Demirer, Oğuz: Murat Daltaban, Ayşen: Ayda Aksel, Ayhan: Ege Aydan, Feyza: Tülay Günal, Tarık: Tuğrul Çetiner, Genco: Ferit Aktuğ, Gökçe: Gözde Çığacı, İbo: Tuncer Salman Cahide: Sabriye Kara, Mert: Serdar Yeğin, Hasan: Ali Tutal, Kaan: Aybars Kartal Özson, Murat: Teoman Kumbaracıbaşı Ve Enver: Mehmet Aslantuğ

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER