Şahane Damat 2. bölüm fragmanıyla herkesi meraklandırdı! - İzle

 Şahane Damat 2. bölüm fragmanıyla herkesi meraklandırdı! - İzle
Star Tv ekranlarının eğlenceli hikayesiyle izleyenleri kahkaya boğan yeni dizisi Şahane Damat 2.yeni bölüm fragmanını yayınlandı. Salı akşamı ekrana gelecek olan Şahane Damat yeni bölümüyle bomba gibi geliyor… Peki, Şahane Damar 2. yeni bölüm fragmanında neler oluyor? Sevilen dizi Şahane Damat 2.yeni bölüm fragmanı ve merak edilem tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz... 

Mehmet, Melike'nin şantajına razı olmak zorunda kalır. Melike Diva'yı ve amcasını kimseye söylemeyecek, Mehmet de Melike'nin ailesinin önünde damat gibi davranacaktır. Ancak bir yandan Tahsin'in evine yerleşen Sağlam ailesi, bir yandan Mehmet'in evinde tutulan Diva, bizim sahte nişanlıları çok zorlamaktadır. Damadına bayılan Kazibe Hanım her dakika Mehmet'i bunaltırken, Diva da sürekli evden kaçmaya çalışmaktadır. Bunlar yetmiyormuş gibi Hayati'nin karısı Suna da özel dedektif tutunca işler iyice karışır. Tam da bütün Türkiye'nin Diva'yı ve gizemli sevgilisini öğreneceği bir anda, Melike dahice bir hamleyle sorunu çözer ve Mehmet Melike'nin zekasına hayran kalır. İlk defa bu kızın nasıl biri olduğunu anlamaya başlamıştır. Ancak, bizim tatlı yalancılar daha nefes alamadan, bu sefer de alyans konusu başlarına çok büyük bir dert açacaktır. Bu arada Cennet de Tahsin'in Vur-kaç kitabını okur ve aşk Doktoru'nun vereceği konferansa gitmeye karar verir. Bu ziyaret, ikilinin arasında büyük bir savaşın başlamasına yol açacaktır. 

Şahane Damat 2. bölüm fragmanı: 
Şahane Damat 1.bölümde neler oldu?

Melike, gurbetçi ailesini İstanbul'da bir başına namusuyla yaşayabileceğine ikna etmek için, bazı küçük(!) yalanlar söyleyen bir kızdır. Almanya'daki ailesi, an itibarıyla Melike'nin ödüllü bir gazeteci olduğuna, müthiş bir evde yaşadığına ve doktor nişanlısıyla yakında evleneceğine inanmaktadır. Gerçekte ise Melike İstanbul denen vahşi ormanda açlık sınırında yaşamaya çalışan sakar bir kızdır ve habercilik hayallerine ancak bir magazin gazetesinde burç yorumu yazacak kadar yaklaşabilmiştir. En kötüsü de, ailesine aralarında yüzük taktıkları yalanını attığı sosyetik estetik cerrah Mehmet Çırağan, Melike ile değil, patronuyla nişanlıdır! Günün birinde Melike hayallerindeki haberi yakalamayı başarır. Öğrendiği skandal ülkeyi sarsacaktır! Ancak o skandalın ucu çok fena bir şekilde Mehmet’e de dokunmaktadır. Tabii ne Melike ne de Mehmet, yalan ve şantajla başlayan hikayelerinin, onları tüm yalanlarını temize çekecek bir aşka taşıyacağını henüz bilmemektedirler. 


Hikaye

Melike gurbetçi ailesine İstanbul'da tek başına yaşayabilmek ve ikna edebilmek için küçük yalanlar söylemiş bir kızdır. Ailesi kızının müthiş bir evde yaşadığına ve doktor nişanlısıyla yakında evleneceğine inanmaktadır. Gerçekte ise Melike açlık sınırında yaşayan hayallerine bir magazin dergisinin burç yazarlığı yapacak kadar yakındır. İşin daha da kötüsü ailesine yüzük taktıkları yalanını söylediği cerrah Mehmet Çırağan Melike ile değil patronuyla nişanlıdır. Günün birinde Melike hayallerindeki haberi yakalamıştır fakat ucu cerrah Mehmet'e dokunmaktadır. Gerçekler gün yüzüne çıktığında Melike'yi nasıl bir hayat beklemektedir.

Oyuncular:  Burcu Özberk (Melike), Ali Ersan Duru (Mehmet), Nükhet Duru (Peri- Diva), Erhan Yazıcıoğlu (Hayati), Mesut Yılmaz (Tahsin - Aşk Doktoru), Hande Kaptan (Cennet), Anıl İlter (Engin), Leyla Göksun (İknur), Köksal Engür (Remzi Dede), Selen Uçer (Kibar), Mert Carim (Tufan), Binnur Şerbetçioğlu (Kazibe) 

Burcu Özberk Kimdir?

1990 senesinde Ankara'da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. İlk olarak oyunculuk hayatına Muhteşem Yüzyıl adlı Osmanlı dizisi ile başlamıştır. Pargalı İbrahim Paşa'nın kızı olarak dizide rol almıştır.Gösterdiği oyunculuk performansı ile yıldızı parlayan ünlü isim son olarak Güneşin Kızları adlı dizide rol almıştır. 

Ali Ersan Duru kimdir? 

19 Eylül 1984 senesinde Ankara'da dünyaya gözlerini açmıştır.Ünlü oyuncunun 4 kardeşi bulunmaktadır.Annesi karadenizli babası Ankaralıdır.Eskişehir, Osmangazi Üniversitesi Maliye Bölümü mezunudur.İlk olarak oyunculuk hayatına Lale Devri dizisi ile başlamıştır.Son olarak Bugünün Saraylısı adlı dizide rol almıştır. 

Nükhet Duru kimdir?

Türk Pop müziğinin önemli sevilen isimlerinden birisi olan Nükhet Duru, 19 Mayıs 1954 senesinde Niğde'de dünyaya gözlerini açmıştır.1971 yılında henüz daha 17 yaşında iken Florya Deniz Kulübü'nde dans müziği orkestrasında solistlik yapmaya başladı.1974 senesinde ilk 45'lik plağını çıkardı.Renkli kişiliği, sempatik olması ve ilerleyen yaşına rağmen hala fiziği ile göz kamaştıran Nükhet Duru, pek çok ses ve talk show programında jüri üyeliği yapmıştır.Şimdiye kadar 24 albüm çıkarmıştır.Pek çok konser vermiş, dizi ve filmlerde rol almıştır.Son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan Benzemez Kimse Sana adlı programda jüri üyeliği yapmıştır.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER