Kiralık Aşk 52. final bölümü fragmanında heyecan dorukta! Defne evlenmekten vazgeçiyor...

Kiralık Aşk 52. final bölümü fragmanında heyecan dorukta! Defne evlenmekten vazgeçiyor...
Kiralık Aşk 52. sezon finali bölümü fragmanıyla heyecan yarattı. Cuma akşamı sezon final bölümüyle ekrana gelecek Kiralık Aşk’da Ömer ve Defne için düğün hazırlıkları oldukça zor geçiyor. Neriman Hanım ve Türkan Hanım’ın birbirine girdiği düğünde neler olacak? Türkan Hanım’ın ambargosu ile karşılaşan Ömer ve Defne evlenebilecek mi? Sürprizlerle dolu Kiralık Aşk 52. sezon finali bölümü 1. ve 2. fragmanları haberimizde..

Ve beklenen sezon finali! Defne ve Ömer kavuştu. Aşk yeniden alevleniyor. Düğün hazırlıkları sürerken beklenmedik bir itiraz, tüm dengeleri alt üst ediyor. Defne ve Ömer’in evliliğine karşı duran kim? Aşıklar inatlaşıyor. Peki, aşk mı gurur mu kazanacak? Çıkan anlaşmazlıklar çözülebilecek mi? Diğer yandan Yasemin ve Sinan’da evlilik için gün sayıyor. Peki vuslata eren kim olacak acaba? Ve nihayet düğün günü! Nefesler tutuldu. Kocaman sürprizler ve beklenmedik gelişmeler kapıda. 

Kiralık Aşk 52. bölüm 1. fragmanKiralık Aşk 52. bölüm 2. fragmanKiralık Aşk son bölümde neler oldu?  

Kiralık Aşk son bölümde söz yüzüklerini atan Ömer ve Defne ayrılık acısıyla boğuşurken Defne, Manisa’ya yerleşme kararı alıyor. Ailesi ve İso onu bu kararından vazgeçirmeye çalışsa da fayda etmiyor. Defne’nin şirketten ayrılmak için yazdığı istifa mektubunu kabul etmeyen Yasemin, Defne’yi Sinan’a yönlendiriyor. Sinan, Defne ve Ömer’e bir şans daha vermek için istifa mektubunu kabul etmiyor. Defne elinde istifa mektubu ile Ömer’in kapısında kalır. Yasemin ve Sinan bir ihtimalde olsa ikiliyi bir araya getirmeye çalışsa da, ikili arasında ipler kopuyor. İstifa mektubunu Ömer’e veren Defne şirketten ayrılıyor. 

Aile sorunları, Defne’nin gidişi derken Ömer’in acılarına bir de Koray’ın mobingleri ekleniyor. Ömer’i her fırsatta rezil eden Koray, Defne’nin yokluğunu belli etmek için elinden geleni arkasına koymuyor.

Neriman, Sadri Usta’ya gidip “Sırrımızı bunca yıldır tuttunuz. Teşekkür ederiz ama artık söylemenin vaktidir.” diyerek Ömer’e her şeyi açıklamasını istiyor. Bu isteği geri çevirmeyen Sadri Usta, Ömer’i karşısına alıp aile sırrını açıklıyor. Dedesi Hulusi Bey’in yıllardır arkasında olduğunu, onu bir an bile olsun yalnız bırakmadığını anlatıyor. Kendisine bizzat gelip onu teslim ettiğini söylüyor. Ömer duydukları karşısında şaşkınlığını gizleyemiyor.

Ömer, Hulusi Bey’in yanına gidiyor. Yıllar sonra Hulusi Bey ve biricik torunu dertleşiyorlar. Aralarında yaşanan yanlış anlamaları ve hataları konuşurlar. Dede torun arasında yıllardır yaşanan hasret biter. Hulusi Bey, Ömer’e Defne hakkında nasihatlerde bulunur. Onu kaybetmemesi gerektiğini söyler.

Defne’nin hasretine dayanamayan Ömer, motoruna atladığı gibi Manisa yollarına düşer. Köye vardığında Defne’yi göremeyen Ömer, sevdiğini bulmak için meyve bahçelerine gider. İki aşık sonunda birbirlerine kavuşurlar. Artık düğün için İstanbul’a dönme vaktidir.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER