Yeter 25. yeni bölüm fragmanında nefesler tutuluyor! - İzle

Yeter 25. yeni bölüm fragmanında nefesler tutuluyor! - İzle
ATV ekranlarının vazgeçilmez dizisi Yeter yeni bölümüyle izleyiciyi ekranlara kilitleyecek. Sevilen dizi Yeter yayınlanacak yeni bölümünde hastanede yapılan usulsüzlükten dolayı durdurulduğunu zanneden Yekta; bunun arkasında kimin olduğunu öğrenecek ve hesap soracaktır…Yeter 25.yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde. 

Aylin ve ona yardım eden herkesi mercek altına alır. Amaçlarının Aylin ve çocukları kaçırmak olduğunu bilse de yüzleşmez. Zaten baştan beri ona bilgi aktaran biri vardır. Bu kişi; herkesin tahmin ettiği Filiz değildir. Üstelik hiç beklenmedik biri daha Yekta’ya yardım etmek için gönüllü olur. Aylin ve sevenleri bunlardan habersiz büyük kaçış için hazırlanırken Yekta da onlar için bir karşı hamle planlamaktadır. Bu planın başkahramanı da Duru’dur. İdil ise kapatıldığı klinikte herkesten uzak; kendi adaletini adım adım hazırlamaktadır. Ansızın gelen işbirliği teklifiyle ihtiyacı olan her şeye bir anda sahip olur. 

Yeter 25. bölüm fragmanı:Yeter 24.son bölümde neler oldu?  

Kanada'ya gitme kararı veren Yekta'ya önce büyük tepki gösteren Aylin; çocukların da hevesli olduğunu görünce fikre ısınmaya başlar. Ancak onları bekleyen hayatın detaylarını keşfettikçe; dehşete kapılır. Kanada'ya taşınma haberi yavaş yavaş duyulmaya başlamıştır. Harmanlı ailesinin durumu böyleyken İdil, Yekta yurtdışına çıkmadan Selçuk'u bulmak için kimseye haber vermeden esrarengiz ve tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Yekta öğrendikleri yüzünden Zahide ve Yılmaz'ın son dersini vermeye hazırlanmaktadır. Yılmaz ve Handan; bilmeden Yekta'nın yönlendirdiği şekilde hareket ederek oyuna yürürler.Sonuç herkes için hayal kırıklığı olurken; eğlenen tek kişi yine Yekta'dır. 

Yeter dizisinin konusu

Henüz üniversite öğrencisiyken tanıştığı ünlü ve başarılı cerrah Yekta Harmanlı'yla evlenen Aylin; kısa sürede bu büyülü rüyadan uyanırken, kendini bir karabasanın ortasında bulur. Yaşadığı psikolojik şiddete daha fazla dayanamayacağını anladığında boşanmayı dener ama başaramaz. İkinci çocuğuna hamile kaldığında tek bir amacı vardır. Çocuklarıyla birlikte kocasından kaçmak… Bütün hayatını etkileyecek o büyük yalanı kocasına söylerken, sırrını paylaştığı yakınlarından biri ona ihanet etmeye hazırlanmaktadır.

Oyuncular

Pelin Karahan, Yurdaer Okur, Doğan Can Sarıkaya, Eliz Neşe Çağın-Duru, Eliz Neşe Çağın, Korel Cezayirli, Selen Domaç, Fatih Koyunoğlu, Ayşin Yeşim Çapanoğlu, Tolga Evren, Tuğçe Kurşunoğlu, Osman Albayrak, Mustafa Mert Koç 

Yeter dizisi sezon finali ne zaman olacak? 

ATV’nin sevilen dizisi Yeter’in sezon finali tarihi belli oldu. Yapımcılığını Koliba Film’in üstlendiği, başrollerini ise Pelin Karahan, Yurdaer Okur, Korel Cezayirli, Wilma Elles, Selen Domaç, Fatih Koyunoğlu, Tolga Evren, Ayşin Yeşim Çapanoğlu, Cenk Torun, Tuğçe Kurşunoğlu ve Rüçhan Çalışkur’ın paylaştığı yapım, Ramazan sonuna kadar ekranlarda olmaya devam edecek ve 26. bölümüyle sezonu noktalayacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER