K-Drama reytingler: Mini dizi Becky’s Back rüzgar gibi geçti!

K-Drama reytingler: Mini dizi Becky’s Back rüzgar gibi geçti!
K-Drama Becky's Back (2016)

Kore televizyonları yaz ekranları henüz pek hareketlenmedi. Bunun için bir iki gün daha beklemek zorunda kalacağız. Kore dizisi severler tarafından merakla beklenen diziler bu hafta ekranlara gelmeye başlıyor. Ancak, bir iki ufak hareketlilik olmadı da değil. Dört bölümlük dizi Becky’s Back hızlı bir giriş ve ani bir çıkışla birlikte hem ekranlara, hem de reyting listelerine veda etti.  

Five Children geçtiğimiz haftayı yine zirvede geride bıraktı. Tabiri caizse artık zirvenin müdavimi olan dizi yayınlanan son bölümleriyle, 25.4 ve 29.0’lik izlenme oranları yakaladı.

The Flower in Prison 17.3 ve 18.7’lik reytingler elde ederek ikinci sıradaki yerini korumayı başardı. Bu arada Happy Home 15.3 ve 18.0’lık rakamlarla, The Flower in Prison’ı az da olsa zorlamayı başardı. Yeni dizilerden Beautiful Gong Shim ise, geçen haftayı 13.1 ve 13.1’lik oranlarla beşinci sırada bitirdi.

Son olarak, listeye hızlı bir giriş ve çıkış yapan 4 bölümlük KBS2 mini dizisi Becky’s Back son bölümüyle 10.4 reyting alarak sona erdi.

Becky’s Back: Bir dönüş ve arayış hikayesi

Becky’s Back, 18 yıl sonra yeni kimliğiyle ve kızıyla birlikte sessiz sakin Sumwol adasına dönen Yang Baek-hee’nin hikayesini anlatıyor. Okulda bir zorba olarak tanınan Yang ve biyolojik babasını bulmaya çalışan kızının başına gelenleri merak ediyorsanız eğer diziyi hemen izleyebilirsiniz.  Bad Guys’tan tanıdığımız Kang Ye-won’un baş rolünde olduğu dört bölümlük mini-seri Becky’s Back geçtiğimiz hafta sona erdi.

Dizinin trailer’ı;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER