Yeni dizi American Gothic FoxLife’ta başlıyor!

Yeni dizi American Gothic FoxLife’ta başlıyor!
Steven Spielberg ve CBS ortak yapımı yeni dizi American Gothic, Amerika yayını ile aynı hafta, 30 Haziran Perşembe günü 21.15’te FoxLife'te başlıyor.

Yaz sezonuna iddialı bir giriş yapması beklenen American Gothic, Amerika yayını ile aynı hafta 30 Haziran Perşembe günü, 21.15’te FoxLife ekranlarında başlıyor. Geçen sezona damgasını vuran Extant’ın yapımcıları Steven Spielberg ve CBS ortak yapımı olan American Gothic’te, güçlü ve zengin bir ailenin esrarengiz sırları, heyecanlı bir kurguyla FoxLife ekranlarına geliyor. Dizinin başrollerinde Antony Starr, Oscar adayı Virginia Madsen, Justin Chatwin ve Megan Ketch yer alıyor.

Bostonlu güçlü ve zengin Hawthorne ailesinin karanlık sırlarının gözler önüne serileceği gizemli dizi American Gothic’te çözülmeden kapanan bir seri cinayetin ortaya çıkan yeni kanıtlarla tekrar gündeme gelmesi işleniyor. Aile üyeleri arasındaki bağlantılar, hepsini birer birer şüpheli konumuna getiriyor. Aile içinde yer alan katilin yarattığı şüphe ve paranoya American Gothic dizisinin esrarengiz temelini oluşturuyor.

Yeni dizi America Gothic, Amerika yayını ile aynı hafta, 30 Haziran Perşembe günü, 21.15’te FoxLife’ta başlıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER