Tatlı İntikam 13. yeni bölümde neler olacak?

Tatlı İntikam 13. yeni bölümde neler olacak?
Ekranların sevilen dizisi Tatlı İntikam 'da heyecan dorukta. Merakla beklenen Tatlı İntikam 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda yarışmaya katılmak için otele gelen Kerem’i karşısında gören Sinan, şaşkına döner. Peki Sinan, Kerem’in hilelerine rağmen “En İyi Şef” yarışmasında birinci olabilecek mi? İşte Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanı ve özeti... 

Pelin ve Sinan aşçı yarışmasının olacağı otele gelirler. Sinan daha gelir gelmez ilk rakibiyle karşılaşır. Kerem, birinci olabilmek için her türlü hileyi yapabilecek bir karakterdir. Bu durum Sinan’ın canını sıkar. İstanbul’da ise yer yerinden oynamaktadır. Turgut, Rıza’ya Sinan’ın evli olduğunu söylemiştir. Sinan ve Pelin her şeyden uzak güzel vakit geçirirken beklenmedik bir misafirin gelişi her şeyi alt üst eder. Heyecanın dorukta olduğu Tatlı intikam yepyeni bir bölümle geliyor. 

Başrollerinde Leyle Lydia Tuğutla ve Furkan Andıç'ın rol aldığı dizi Tatlı intikam'da 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yapımcılığını D Yapım'ın üstlendiği Tatlı İntikam yoluna dolu dizgin devam ediyor. Tatlı İntikam Cumartesi akşamları saat 20:00'de Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor... 

Tatlı İntikam 13.bölüm 2.fragman izle:Tatlı İntikam 13.bölüm 2.fragman izle:Tatlı İntikam son bölümde neler oldu?  

Sinan’la Rüzgar arasında bir şey olmadığından emin olan Pelin, o kadar mutlu olur ki bir anda Rüzgar’la arkadaş oluverir. Pelin, Rüzgar’ın evli olduğunu öğrenince derin bir nefes alır. Sinan’la Rüzgar arasında bir şey olmadığından emin olan Pelin, o kadar mutlu olur ki bir anda Rüzgar’la arkadaş oluverir. Rüzgar, bu konuda sessiz kalmak isterken, Sinan tam tersini düşünüyordur. Ne olursa olsun bu oyunu Pelin’e söylemelidir. Artık Pelin’i kaybetmek istemiyordur. Tüm bunlar olurken restoran için de hesaplaşma günü gelir ve Ceyda ile büyük yüzleşme başlar. Artık Sinan için hem aşkta hem de işte tek bir adım kalmıştır. 

Dizinin Konusu 

Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin, nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir. Ancak müstakbel damat Tolga, nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin, aşık olduğu adam tarafından düğününde terk edilir. Bütün bu olanların ardından görmüş geçirmiş bir kadın, Pelin’in mutlu olamama sebebinin, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey, Pelin’in bu ahın peşine düşmesiyle başlar… Bir anda geçmişini sorgulamaya başlayan genç kızın karşısına, üniversite yıllarında ona aşık olan Tankut çıkar. Üniversitedeyken Pelin tarafından herkesin önünde kalbi kırılan ve aşağılanan Tankut, yaşadıkları yüzünden okulu bırakmak zorunda kalmış ve tüm hayatını değiştirmiştir. Yurt dışına gidip uzun yıllar orada yaşayan ve aşçı olan Tankut, Türkiye’ye bambaşka biri olarak döner ve kendi restoranını açar. Pelin ise Tankut’u bulup ondan özür dileyeceğini ve peşindeki bu kara büyüden kurtulacağını düşünmektedir. Ancak, işler Pelin’in sandığı kadar kolay olmayacaktır çünkü Tankut hiç de onun bıraktığı Tankut değildir. Tankut için de artık intikam zamanı gelmiştir.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER