Kehribar 14. bölüm fragmanında şok! Musa, can düşmanı Orhan’ın hayatını nasıl kurtaracaktır?

Kehribar 14. bölüm fragmanında şok! Musa, can düşmanı Orhan’ın hayatını nasıl kurtaracaktır?
Kehribar 14. bölümü ile izleyiciyi bu hafta da ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Heyecanla izlenen Kehribar 14. yeni bölümde neler yaşanıyor? Orhan, intikam için savaşacak mı? Adile, oğlunun ellerinin arasından kayıp gitmesine izin verecek midir? İşte Kehribar 14. yeni bölüm ve detaylar haberimizde... 

Orhan, oğlu Kemal’i bağrına basmak arzusundadır ama Kemal için durumu kabullenmek zor olacaktır. Yıllardır babası bildiği Cemil’e hayatı boyunca duyduğu yalanların hesabını sorar. Leyla, bu güne kadar içinde tuttuğu gerçeklerini gün yüzüne çıkarmıştır. Karşılaşacağı tepkilerden, babasından ve abisinden korkar; hayatta en sevdiğine, oğluna zarar gelsin istemez. Bu uğurda Cemil’den bile yardım alacak hale gelir. Adile ise ‘Burhan Yarımcalı nasıl öldü?’ sorusuyla Orhan ve Veli’yi karşı karşıya karşı karşıya getirir. Orhan, polisle girdiği çatışmada yaralanır ve hayatı can düşmanı Musa’nın elindedir. Murat, Orhan’ın hayatını kendi elleri ile Musa’ya teslim etmiştir.

Ekranların sevilen dizisi Kehribar izleyiciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor. Süreç Film üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise ise Yıldız Hülya Bilban'ın yer aldığı, başrollerini ise Gürkan Uygun, Ayça Varlıer ve Musa Bozoğlu'nun paylaştığı dizi Kehribar reyting listelerini alt üst ediyor. Kehribar her Cuma akşamı saat 20:00'de ATV ekranlarında izleyici ile buluşuyor...

Kehribar 14.bölüm fragmanı:Son bölümde neler yaşandı? 

Modern zaman masallarını anlatmaya devam eden Kehribar'da Orhan, Murat hocaya hayatının sorusunu sorar: 'Benim yanımda duranlar ölüme mahkûm mu?" Yanında olan ya da ondan yardım isteyen kim varsa her biri teker teker düşmanlarının hedefi olmuştur. Orhan, düşmanları ile savaşmaya devam ederken başarılı olabilecek midir? Orhan, Oğuz Doğu ile olan savaşı hayatında en çok değer verdiği kişiye, oğlu Kaan'a zarara verecektir. Adile, Kaan ve Bahar arasında olup bitenleri öğrendiğinde deliye döner; oğlunu bu aşkın imkânsızlığına dair ikna etmeye çalışır. Kaan, annesinin ve babasının gerçeklerini kabul etmekte zorlanır. Babası ile konuşmak için fabrikaya gittiğinde, olmaması gereken yerdedir. Orhan, intikam için savaşacak mı? Adile, oğlunun ellerinin arasından kayıp gitmesine izin verecek midir? 

Gürkan Uygun’un Kehribar dizisi bitiyor mu? 

Başrollerini Gürkan Uygun, Ayça Varlıer, Necip Memili, Berk Hakman, Özge Özder, Fırat Altunmeşe ve Aslıhan Güner gibi isimlerin paylaştığı, yapımcılığını ise Süreç Film’in üstlendiği Kehribar dizisinden hayranlarına kötü haber geldi. Mart ayında yayınlanmaya başlayan Kehribar dizisi 2 bölüm sonra final yaparak ekrana veda edecek. ATV’de Cuma akşamları ekrana gelen Kehribar dizisi ilk bölümleriyle iyi reyting oranı almış ancak ilerleyen haftalarda reytinglerde düşüş yaşamıştı. Dizi geçen hafta ekrana gelen bölümüyle Total grubunda 10. sırada yer alabilmişti. Dizinin 2 hafta sonra ekrana gelecek olan 15. bölümüyle final yapacağı iddia edildi. 

Gürkan Uygun kimdir?

Gürkan Uygun 27 Mayıs 1974 Sakarya doğumlu Gürcü asıllı Türk tiyatro, dizi film ve film oyuncusu.Lise yıllarında tiyatro ile tanıştı. 1990 yılında amatör tiyatroya başladı. Ardından Dormen Tiyatrosu'nda eğitim aldı. 1996 yılında televizyon dizilerinde rol almaya başladı. Tatlı Kaçıklar, Böyle Mi Olacaktı, Yedi Numara, Deli Yürek, Şapkadan Babam Çıktı adlı dizilerde rol aldı. Kendisi en çok Kurtlar Vadisi dizisindeki Memati rolüyle tanınır. Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizide yaklaşık 10 yıl boyunca Memati karakterini canlandırdı. Daha sonra birkaç bölüm için Muhteşem yüzyıl dizisinde Mimar Sinan karakterini oynadı. 2013-2015 tarihleri arasında yayınlanan Kaçak dizisinde Serhat Hakeri karakterini canlandırdı. 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER