Poyraz Karayel şoke eden sahnelerle sezon finali yaptı!

Poyraz Karayel şoke eden sahnelerle sezon finali yaptı!
Poyraz Karayel dizisi Çarşamba akşamı sezon finali ile ekrana geldi. Heyecanın dorukta olduğu Poyraz Karayel 62. sezon finalinde nefes kesen sahneler yaşandı. Tansiyonun hiç düşmediği bölümde; Dizinin son dakikalarında Poyraz vuruldu. Ayşegül çığlık çığlığa kaldı… Dizinin takipçilerinin şok üstüne şok yaşadığı bölümde Poyraz’ın zamansız vedası sosyal medyayı salladı. İşte Poyraz Karayel 62. sezon finalinde yaşananlar... 

Poyraz Ayşegül’ü kurtarmak için Sergei’i öldürmüştür. Sergei’in babası Boris, oğlunun katilini bulmaya yemin eder. Poyrazlar ne kadar arkalarındaki izleri temizleseler de Boris’in kolay kolay pes etmeye niyeti yoktur. Poyrazlar Bahri Baba içerideyken daha fazla dışarıda olmayı kendilerine yediremezler ve hep beraber teslim olurlar. Ama Poyraz’ın bilmediği bir şey vardır. Neşet polislerin elinden kaçmayı başarmıştır. Neşet’in dışarıda serbest olduğunu duyan Poyraz çıldırır. Ayşegül’ü korumak için parmaklıklar arkasından hemen çıkması gerekmektedir.

Sema, Sefer'e kavuşmak için canından vazgeçiyor! "Poyraz Karayel yolun açık olsun..."  

Emel Çölgeçen, "Canım Sema Canım Poyraz Karayel... Bu hikayenin bir parçası olduğum için çok mutlu ve gururluyum... Söylenecek o kadar çok şey var ki... Çok güzeldi her şey çok... Poyraz Karayel yolun açık olsun... Çok teşekkürler. Bugüne kadar ekibin bir parçası olmuş herkese yürekten teşekkürler yollarımız açık olsun" ifadelerini kullandı. lker Kaleli'den veda mesajı! Poyraz Karayel'den ayrıldı mı? Poyraz Karayel dizisinin sezon finaline 'Poyraz Kareyel'in vurularak hayatını kaybettiği sahne damga vurdu. İlker Kaleli beklenmedik ayrılığı ile ilgili sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı. 

İlker Kaleli diziden ayrıldı!

İlker Kaleli sevenlerine beklenmedik ayrılığı dizinin sezon finali bittikten sonra Instagram hesabından duyurdu. İlker Kaleli Twitter hesabından "Her şey için çok teşekkürler… Pek bişey konuşamıyorum şu an. Çok teşekkürler…" notunu düştü. 

Ünlü oyuncu Instagram sayfasından da uzun bir mesaj yayınladı:

"İşte bir yolun daha sonu… Kaç adım attık, nerelere girdik, nerelerden geçtik beraber, herşey değisti bu bir çift bot değişmedi. Ayakkabıları ayrı severim ben. Bir insanın seçimlerini, yürüdüğü yolları, sevincini, hayalkırıklığını, koşarak kaçışını, koşarak kavuşmasını, yere nasıl bastığını, ayakta nasıl kaldığını onlar bilir. Gizli bir kayıt makinesi gibi. Görmesini bilene anlatır bütün hikayeyi. Üzerindeki izlerde yazılıdır insanin kim olduğu.

Ve ne derlerse desinler, en masum yeridir insanın ayakları. Eller yalan söyler, gözler yalan söyler, kelimeler kandırır ama ayaklar bilmez numara yapmayı, gizlemeyi, kandırmayı… 

Öylece dururlar tüm yaşadıklarıyla… Bügün ikinci sezon finali. Hep beraber elimizden geldiğince, bir hikaye anlatmaya çalıştık, başka da bir derdimiz olmadı hiçbir zaman. İyi günümüz oldu, kötü günümüz oldu, içeride neler oldu, dışarıdan ne göründü kimse bilmez, bilmemelidir de… 

Konuşarak kendini anlatmayı pek sevmem ben, bazı hisler, bazı dertler kelimelerden büyüktür. O yüzden susuşmuzun bir anlamı vardı bunca zaman. Sustum sadece. Söyleyecek birşeyim olmadığından değil, bu kadar iftira ve karalamanın içinde sadece "durmak" doğru olduğundan. Hayret ve şaşkınlık içinde… Neyse… Sadece çok ağır bedeller ödeyerek bugünlere geldik, en yakınımızdan en uzağa, bilen biliyor, yine de çok konuşmaya gerek yok. En zor günlerimde, benden desteğini esirgemeyen, öyle ya da böyle, gerçeği merak eden, gelen, mesaj yollayan, birşeyler yapan tüm dostlara, canlara; İçinizin güzelliği, koşulsuz yoldaşlığınız en büyük ödülümdür. Ve doğru her zaman yolunu bulur. Saygılar ve sevgiler. Emeği geçen herkese çok teşekkürler… Kendinize iyi bakın… 
Final bölümü, sosyal medyada da geniş yankı buldu!

Poyraz Karayel'in sezon finalinde Poyraz'ın vurulması geceye damgasını vurdu. Poyraz'ın vurulduğu sahne sosyal medyayı da adeta salladı.. 

İşte yapılan yorumlardan bazıları: 
- Ben hala Ayşegül'ün 'Hep numara yapar o. Bir kez bakayım kefene.' deyişinde kaldım... 
- Sabah sabah gözlerim şişti ağlamaktan. Ölmedi değil mi Poyraz Karayel? Bırakmaz değil mi Ayşegül'ü? 
- Dünyanın en güzel şiiri Ayşegül. İçim çıktı ağlamaktan... 
- Ya hortlasa yemin ediyorum 'Bu ne biçim dizi' demem! Hortlasın abi ya. Hortlasın...
- Aşıklar bir bir ölüyor Albayım.. Bedenleri ayrılıyor sevdiklerinden, ama ruhları kalıyor sevdiklerinin kalplerinde... 
- "Hepimiz unutulmak için yaratılmadık mı?" Poyraz Karayel sezon finali, efsane!

Burçin Terzioğlu: Binlerce teşekkür sizlere...  

Dizinin Ayşegül'ü Burçin Terzioğlu, yayınlanan final bölümünün ardından Instagramsayfasında duygusal bir mesaj yayınladı.

"Neler yaşandı neler. Ne güzel battık ne güzel çıktık... ne derin uykularımızdan vazgeçtik,ne savaşlar verdik ekipçe ve 62 hafta sonunda hepimiz kazandık bence. Herkes kendince bişey kazandı. Mesela öğrendik... sabretmeyi,azmetmeyi,umut etmeyi,direnmeyi,denemeyi,vazgeçmemeyi,şükretmeyi. Mutluyum bu ailenin içinde olduğum için çünkü biliyorum ki; ne de olsa hepimiz insanız...! Bu yolculukta bana yol arkadaşlığı yapmış ve yeni sezona yanımızda olmayacak tüm dostlarıma binlerce kere teşekkürler. Tüm Poyraz Karayel dizisine eli değmiş insanlar hepiniz varolun.Ve izleyiciler binlerce kere teşekkürler size."   

  

İlker Kaan Kaleli kimdir? 

11 Mayıs 1984 Istanbul’da doğmuştur. İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat Yönetimi mezunudur.The London Academy Of Music And Dramatic Art (LAMDA) da oyunculuk eğitimi de almıştır. Eğitim gördüğü süreçte ayrıca Şahika Tekand’a ait Stüdyo Oyuncuları topluluğunda oyunculuk dersleri almıştır. Sırasıyla Son, Kayıp Şehir ve Kayıp isimli dizilerde oynadı. 2014 yılında ise Silsile adlı filmde yer aldı. Şu sıralarda isePoyraz Karayel dizisinde Poyraz Karayel karakterını canlandırmaktadır. Poyraz Karayel dizisinde tanıştığı, Burçin Terzioğlu ile aşk yaşamaktadır. Burçin Terzioğlu kimdir? 9 Mart 1980, İstanbul’da doğmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde (MSM) Aktör Stüdyo - Özel Sahne Diksiyon eğitimi almıştır. Henüz 5 yaşındayken sinema dünyasına ilk adımını Patron Duymasın ve Çıplak Vatandaş filmleriyle atmıştır. 1997 yılında Ali Güvenin aynı adlı albümünde yer alan "Yolcu" şarkısının klibinde oynamıştır. Kadın İsterse dizisinde "Demet" rolüyle parladı. Fırtına dizisinde "Zeynep" karakteriyle ilk başrolünü oynadı. 20 Haziran 2008'de Fırtına dizisinin setinde tanıştığı Murat Yıldırım ile evlendi. 30 Haziran 2014'te ise boşandılar. Ezel'de Azad Karaeski karakterini canlandırdı. Merhamet dizisinde "Deniz" karakterini canlandırdı. Çekimleri Kıbrıs'ta tamamlananHalam Geldi filminde oynadı. 2015'ten Beri Poyraz Karayel dizisinde başrol oynamakta. Ayrıca Poyraz Karayel dizisinde tanıştığı, İlker Kaleli ile aşk yaşamaktadır.     

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER